Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mansons

Laptop do 4000 zł

Polecane posty

Serio, proszę Cię powiedz że tak naprawdę nie zadajesz tu właśnie pytania o laptopa do 4000 zł na którym pograsz w BF4 na high opcjach? Co najmniej dwukrotnie wkleiłem Ci linka do MSI z i7 i GTX765M na którym pograsz w BF4 na wysokich detalach..

http://www.x-kom.pl/...fd692e1e05939fd

@Enter1

No coś Ty się tak uparł na to Y510p w SLI...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kolega @Enter1 nie jest chyba w stanie przeboleć i przyjąć do swojej świadomości FAKTU, że laptop o wielkości 15,6" się NIE NADAJE do SLI bo jest ZA MAŁY i temperatury skaczą w nim jak szalone. To nie jest Dell Alienware 18,4" że można sobie spokojnie pozwolić na 2 karty. No i nie będę już po raz N-TY gadał że SLI w Lenovo jest ŹLE zaprojektowane i jest z niego więcej SZKODY niż POŻYTKU...confused_prosty.gif Mam wrażenie że ja za każdym razem mówię to do siebie tylko albo nie wiem moje słowa się o ścianę odbijają..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są temp. ale każdy laptop z i7 w rozmiarze 15 cali wytwarza sporo ciepła, tutaj mamy jeszcze 2 grafiki także jest jeszcze cieplej ale pokdładka chłodząca poprawia ten problem, poprostu pokazuje że istnieje tekaie soć jak SLI i co by nie mówić jest to najwydajniejsza grafika do około 4,5k to jeszcze zależy od tego jak się przeskaluje w danje grze.

Co do MSi że jest najlepszą opcją nie zgodze się, Z MSI z gtx765 w BF 4 osiągniesz około 50 Fps;ow czyli około 10 % mniej niż z gtx850 z Acera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BF4 ma na GTX765M ~50 klatek na wysokich detalach a GTX850M ma ~59 klatek i co mam teraz poklaskać bo udowodniłeś że ta karta sobie lepiej radzi w tej grze? Ty dalej nie rozumiesz istoty mojego doradzania tutaj- MSI radzi sobie we wszystkich praktycznie grach lepiej od GTX850M z wyjątkiem BF4 właśnie. Ale ja i tak będę doradzał w tym budżecie dalej MSI bo BF4 to nie jest jedyna gra na świecie, 50 FPS to jest i tak dużo, a w wielu innych grach radzi sobie lepiej niż Acer z GTX850M. Ty patrzysz na konkretny tytuł, ja patrze ogólnie na wszystkie gry i porównuje.

I przestań mi wciąż powtarzać, że Lenovo w SLI jest wydajniejsze od powiedzmy Asusa z GTX770M czy MSI Apache Pro z GTX860M. Poczytaj opinie o tym SLI w Internecie, to oprzytomniejesz w końcu może..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak nie będę miał 50 fpsów w Bf4 na wysokich to Cię....

Co do MSi że jest najlepszą opcją nie zgodze się, Z MSI z gtx765 w BF 4 osiągniesz około 50 Fps;ow czyli około 10 % mniej niż z gtx850 z Acera

Wszystkoi już miałeś w temacie wystarczy przejrzeć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...