Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2014

Recommended Posts

Bo oszaleję (Info dla władzy: Caps lock on ponieważ to co tu niektórzy piszą to aż szaleństwo jakieś)

Numer urodziny kosztował CDAction masę kasy i jakby każdy taki robili to by zbańczyli!!! KLĘKAJCIE NARODY ŚWIATA! W KAŻDYM NUMERZE W TYM ROKU BYŁY EKSTRA PEŁNIAKI DROŻSZE NIŻ PISMO, A TEN WYSKAKUJE ŻE CD ACTION UPADA puknijsie.gif

Edited by SweetCD

@Iselor

To żart jest, czy ty tak na serio? Jeśli na serio, to sorry, ale jesteś dziwny. Jeszcze rozumiałem to 10 lat temu (nie wspomnę o wcześniejszych czasach), gdy najtańszymi grami (oprócz kaszanek w kioskach) były kilkuletnie gry z eXtra klasyki za 19,90zł. Jednak dziś, gdy za cenę pisma możesz kupić kilka naprawdę dobrych gier z humble bundle (i tym podobnych), bądź tę jedną, którą naprawdę chcesz mieć, kupowanie pisma tylko dla gier to głupota.

upadek prasy komputerowej - jak najbardziej, wiele pism upadło, z powodów takich jak internet, moda na nieczytanie, ale upadek CD-Action? Może warto zrozumieć, że to pismo własnie dzięki tekstom trzyma się na rynku, może warto poczytać ile jest opinii pod każdymi przeciekami i na tematach związanych z pełniakami, że "i tak gry to dodatki, kupuję dcdaction dla tekstów", wg mnie w dużej mierze wysoka jakośc publicystyki i ciekawie skonstruowane recenzje (ramki, oceny, czasami różne pomysły na layout jak np. przy Inversion) trzymają Cd-action nad kreską bardziej niż gry. Z pełniakami jest fajna zbawa, przecieki itp, ale czasopismo, które tyle lat się utrzymuje prezentuje coś więcej niż fakt dodawania płyty z pełniakami. I co najważniejsze...

CDACTION TO NIE ORGANIZACJA DOBROCZYNNA, JAK NIEKTÓRZY MYŚLĄ, NIE BĘDZIE PEŁNIAKÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI BO PIENIĄŻKI NIE SPADAJĄ Z NIEBA!

Airline Tycoon 2 - absolutnie nie mój klimat.

Czyli następny pełniak to będzie albo FPS albo RPG :-)

PoP Zapomniane piaski - Posiadam ten tytuł, więc podziękuje, bo według mnie jest gorszy od księcia z 2008 roku (też był w CDA). Ci co nie grali, a lubią serie PoP będą zadowoleni (powinni ;)). Kolejny raz z covera nic dla mnie, ale bardziej ciekawi mnie sam magazyn, więc czekam na zapowiedź.

Ci co nie grali, a lubią serie PoP będą zadowoleni (powinni wink_prosty.gif).

Nie powinni, bo to zdecydowanie najsłabszy nowożytny PoP. Ani nie ma tej magii co PIaski Czasu ani nie jest tak rozbudowany jak Dusza Wojownika. Niby dodano moc kontrolowania wody, ale za to system walki uproszczono do granic możliwości. Fabularnie także jest słabo, sztampowo i przewidywalnie. Poprzednie części, choć też na Oscary nie zasługiwały, to przynajmniej zostały bardzo dobrze wyreżyserowane, tu przez cały czas wieje nudą.

Dla mnie jedynym Księciem który był warty zainteresowana, to pierwsza część i ten klasyk z uratowaniem księżniczki (godzina czasu, a jeżeli nie zdążysz to papa ;) ). Później widziałem tylko jedyną część z 2003 roku podajże na PS2. Może się skuszę jeżeli znajdę czas, a przecież jest tyle gier do przejścia...

Ostatni pełniak nie dla mnie.

Najbardziej z pełniaków interesuje mnie Nihilumbra PL.

Mam zamiar sprawdzić 3 z 4 gier więc źle nie jest. Dopiero w praniu okaże się czy będą one na tyle interesujące żeby przykuć mnie na dłużej do monitora. Ale na dzień dobry jest bardzo fajnie. Tak dalej.

PoP Zapomniane Piaski- mam w posiadaniu, więc pójdzie w odstawkę do tego kiepska ta część na tle innych moim zdaniem ( inni mogą myśleć inaczej przecież :)). Czekam na zapowiedź treści.

Gra bardzo dobra, intensywna acz krótka. Ale czy to będzie kod na Uplay/ lub będzie wymagała tam aktywacji? A jeśli nie to czy jest to wersja z dodatkami (dodatkowe mapy wyzwań i skórki dla Księcia)?

@Iselor

To żart jest, czy ty tak na serio? Jeśli na serio, to sorry, ale jesteś dziwny. Jeszcze rozumiałem to 10 lat temu (nie wspomnę o wcześniejszych czasach), gdy najtańszymi grami (oprócz kaszanek w kioskach) były kilkuletnie gry z eXtra klasyki za 19,90zł. Jednak dziś, gdy za cenę pisma możesz kupić kilka naprawdę dobrych gier z humble bundle (i tym podobnych), bądź tę jedną, którą naprawdę chcesz mieć, kupowanie pisma tylko dla gier to głupota.

Sam kupuję CDA tylko wtedy jak widzę grę/gry które mnie zainteresują i myślę że nie jestem jedynym który tak robi a recenzje, nowości czytam w internecie.

ktos tam wyzej napisal o symulatorze tirowki - tez taki chce

nihilumbra chyba najciekawsza chociaz r'n'r tez ujdzie ale gra powstawalaw strasznych meczarniach ( to nie steam ? )

Rig 'n' Roll - gameplaye zdecydowanie mnie nie zachęcają. Zostaję przy ETS2 :P

Nihilumbra - lubię nietypowe gry, więc na pewno spróbuję. Szczególnie, że urzekł mnie jej klimat.

Airline Tycoon 2 - z tego typu gier trawię tylko RCT i Theme Park World. Jedynka okolic otworu odbytowego nie urywała, więc podziękuję.

PoP Zapomniane Piaski - zawsze chciałem w to zagrać, ale jakoś nie mogłem się zebrać, żeby ją kupić. Mam nadzieję, że nie ma dużo nawiązań w fabule do poprzednich części (do tej pory przeszedłem Piaski Czasu i chwilę grałem w wersję z 2008, więc byłoby kiepsko :D).

Hm... Muszę się zastanowić, czy wydać 16 an ten numer... Zobaczę, jakie będą teksty.

Zapomniane Piaski brzmią bardzo interesująco. Lubię platformówki z w miarę rozwiniętym systemem walki. Niestety, z powodu innych wydatków chyba nie zakupię numeru. :<