Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davidor

[X-360] Dark Souls 2 a granie online

Polecane posty

Witam forumowicze, jako że jeśli chodzi o serię DS,to jestem kompletnym nowicjuszem to mam do was następujące pytanie. Czy grając w DS2 offline tracę cokolwiek poza odczytywaniem znaków pozostawionych przez innych graczy i możliwością ich przyzywania/atakowania? Szczerze nie mam ochoty wydawać kasy na pakiet gold(gram na xboxie),jeżeli bez podłączenia do sieci nic się nie traci. Podobno tylko będąc online można np. zdobyć przedmiot odpowiedzialny za wskrzeszania wrogów w danej lokacji po tym jak ci padną pewną ilość razy. Z drugiej strony słyszałem,że twórcy zaimplementowali rozwiązanie dla osób nie chcących bawić się w sieci. Podobno nawet będąc offline będziemy mogli np dołączać i levelować będąc członkiem jakiegoś przymierza. Czy tak jest w istocie? Ogólnie czy nie grając w sieci tracę dostęp do jakichkolwiek przedmiotów,lokacji bądź innych atrakcji? Z góry dziękuję za odpowiedź smile_prosty.gif

Niepoprawna nazwa tematu. Zmieniłem. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w PD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nawet będąc offline będziemy mogli np dołączać i levelować będąc członkiem jakiegoś przymierza. Czy tak jest w istocie?

Nie. Przymierza mają tylko cel, gdy jesteś online(do jednego nawet nie dostaniesz pozwolenia wejścia bez np. pomocy innemu graczowi). Nie uda ci się zyskać wyższych rang oraz dostać dodatkowych przedmiotów od przymierza, jeśli nie będziesz grał online. Online jest ważną częścią DkS 2 i bez niego gra trochę traci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...