Jump to content
TheHackerGames

Assassin's Creed Director's Cut Edition PL

Recommended Posts

Witam,

Kupiłem urodzinowy numer CDA.

Zainstalowałem Ac DCE i szukam spolszczenia (jeżeli istnieje).

Wiem, że "Google nie gryzie", ale szukałem i nic nie znalazłem.

Proszę o pomoc i link w razie czego. oczko2.GIF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, też nie. Gdyby takowe spolszczenie miałoby istnieć, to zajmowałoby kilka GB, lub jego instalacja byłaby tak skomplikowana, że tylko nieliczni byliby w stanie je zainstalować.

UP:Źle przeczytałem twojego posta, więc dodam jedno pytanie:

Gdzie ty znalazłeś spolszczenie do zwykłego AC?

Edited by Lemiru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie nie było dopisane wersja reżyserska to myli że to zwykłe AC. Żadne nie działa zwykłe, kosmiczne czy jakie tam jeszcze ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TheHackerGames

Spolszczenie jest, ale po pierwsze jest to dubbing, a po drugie jest to oficjalne spolszczenie. Jak chcesz PLkę z legalnego źródła, to kup Ubisoft Exclusive, jak nie chcesz kupować ponownie AC, to graj po angielsku. Innego rozwiązania nie ma.

Edited by Exclusive

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też był bym zainteresowany jakimś spolszczeniem do tej gry , bo dziwi mnie, że wersja w gazecie nie jest PL . Poszperałem trochę w sieci, aby sprawdzić czy Assassin's Creed był po polsku, czy nie i np. na muve.pl znalazłem, że AC 1 jest spolonizowane wiec, tym bardziej mnie, to zastanawia czemu wersja z gazety nie jest PL . Jaka jest różnica z tym Director's Cut Edition i bez tego . ps. nawet na stronie cenegi tam gdzie pobiera się łatki jest patch do polskiej edycji gry Assassin's Creed: Wersja Reżyserska , więc tym bardziej mnie zastanawia czemu nie jest to wersja PL.

Edited by Andriu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś byłby ciekawy to pierwszy Assassin's Creed wyszedł na PC tylko w wersji reżyserskiej - od wersji konsolowych różnił się tym, że dodano 4 nowe rodzaje misji (ja najbardziej zapamiętałem zbieranie flag na czas i eliminacja łuczników), które na PS3 i Xbox 360 nie występowały.

A co do spolszczenia, kiedyś próbowałem podmienić pliki z polskiej wersji do angielskiej, jaką mam na Steamie. Nic to nie dało, gra się zawieszała przy ładowaniu. A to, że w CDA nie było wersji PL podejrzewam, że wszystko rozbija się o prawa autorskie. Prawa do polskiej wersji, o ile dobrze się orientuję ma firma Cenega Poland i pewnie nie zgodziła się na polską wersję na płycie. A jako że gra ta dodana była w momencie, kiedy był to numer urodzinowy CDA najprawdopodobniej ludziom z tego magazynu zależało, żeby koniecznie dać dać tytuł w pełnej wersji na 18 urodziny. Dlatego woleli dać angielską wersję gry niż nie dać jej wogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo z tego, co się orientuję angielska wersja gry ma w stosunku do polskiej jakiś inny system plików, dlatego mi się nie udało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Assassin's Creed 1 nie posiada spolszczenia,gra powstała w polskiej werji Dubbing.Więc,nie będzie istniało i wgl.Chyba że jak by było to by Instalacja/i WGL.Zajęła by troche .. :D Albo to wgl nie było by możliwe. xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...