Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

Poczekalnia Przyzakładowej Przychodni Forum Actionum

Polecane posty

- krótkowzroczność na skromnym poziomie -1,5 jak się kilka lat temu badałem

- jedno oko niesprawne wskutek wady genetycznej

- na drugim wczesne stadium światłowstrętu

- kondycja na poziomie braku kondycji (ratuje mnie tylko zamiłowanie do letnich jazd rowerowych)

- palce krzywe wskutek 18 lat pisania na klawiaturze komputerowej

- zarost kręcony, trochę rzadki i (brr) rudy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Krótkowzroczność w wyniku olbrzymich gałek ocznych - lewe = -5; prawe = -4. Nie zapowiada się na zatrzymanie.

2. Światłowstręt/gorączka cieplna czy jak to się cholerstwo nazywa. W skrócie mówiąc - światło, ciepło i zmiana otoczenia czy ciśnienia skutkuje mało przyjemną reakcją na pół godziny.

3. Wieczne problemy ze stawem skokowym (np. od tego poranka nawróciły) - ból jest dwustopniowy - boli jak chodzisz albo CHOLERAJAKBOLI w dowolnej chwili i trzeba łykać ketonal co 8 godzin, który prawie paraliżuje wszystkie mięśnie, mimo że limit jest 1 tabletka/dzień. Bez tego nie można nawet zasnąć.

4. Niedomykalność zastawek postępująca (na chwilę obecną wstrzymana).

5. Wypadanie włosów - w ciągu 3-5 lat będę łysy - przyczynę pominę.

6. Powoli głuchnę i nie ma na to innego rozwiązania niż aparat słuchowy.

A to i tak moje najmniejsze problemy zdrowotne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jednym, ale skoro się dzisiaj przypomniały w pracy, to dopiszę:

Praca w biedrze 3 lata temu przeciążyła mi plecy i teraz w losowych momentach zaczyna mnie napier...niczać krzyż kiedy się tego najmniej spodziewam. Lekarz odradzał mi zmianę pracy, bo jak tak dalej pójdzie, to mogę skończyć o lasce przed trzydiesztką ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz odradzał mi zmianę pracy, bo jak tak dalej pójdzie, to mogę skończyć o lasce przed trzydiesztką ._.

Jak on się o ciebie troszczy.

A co do mnie. Zepsuły mi się dwa zęby. Do dentysty nie poszedłem, bo się bałem. :P Jak wyżarło cały korzeń o przestały boleć, a to co zostało z czasem samo się wykruszyło. Resztki powyrywałem samodzielnie. eyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz mi się przypomniało. Od 4 roku życia chodziłam do dentystki, która podobno była moją ciocią. Co pół roku wizyta na przegląd, naklejka dzielnego pacjenta, a potem wizyta w sklepie z klockami. Tylko od czasu kiedy zęby zaczęły mi się krzywić mama zmieniła dentystkę i się okazało, że około 15 zębów było do leczenia.

Także gabinet dentystyczny był moim drugim domem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, jak mi przejechała wiertełkiem do borowania po jedynkach to zostawiła mi na nich malowniczy poziomy rowek przebiegający tuż pod dziąsłami. Bardzo ładnie zbiera osad. :P

Zasadniczo to jednak myślę sobie, że całkiem rozsądną inwestycją byłoby wyrwać sobie wszystkie zęby i po prostu wstawić sztuczne. Problem uzębienia rozwiązany na całe życie. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestię uzębienia - mam je "żółte". Serio, są tak brudne, że po 15-minutowym ich myciu stają się białe.

A dentysty się nie boję - jeśli chodzi o plombowanie (mam ich 5 lub 6), ale jak będę musiał mieć jakiś ząb wyrwany, to nie, dziękuję. :P

Ostatnio miałem wyrywany kilka lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to jednak myślę sobie, że całkiem rozsądną inwestycją byłoby wyrwać sobie wszystkie zęby i po prostu wstawić sztuczne. Problem uzębienia rozwiązany na całe życie. :]

Tak samo myślałem. Gdy kawałek jakiegoś żarcia utknie ci pomiędzy zębami, to po prostu je ściągasz. Nic się nie psuje. GENIALNE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po bodajże -1,5 dioptrii na obu oczach. Jestem lekko krzywy, choć ćwiczeniami staram się to skorygować. Mocno średniawą kondychę również poprawiam. Mam alergię na kurz (lekką), na sierść (umiarkowanie lekką) i na pierze (lekko pół średnią ;P mocniejszą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...