Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pioterek

Rozwiązany: Słuchawki - 100 zł

Polecane posty

Siemka.

Dokupuję sobie powolutku sprzęt do komputera. Klawiaturę już mam, myszkę kupiłem dzięki Waszej poradzie. Ostatnio moje słuchawki zaczęły domagać się przejścia na emeryturę, więc szukam nowych, aby je zastąpić. Interesuje mnie niska cena (do 100 zł) i mikrofon na pałąku (więc Superluxy niestety odpadają :| ). Przeglądając różne modele zastanawiałem się nad Plantronics GAMECOM 380, bo wyglądają całkiem przyjemnie, opinie też są przyjazne. Chciałbym Was zatem poprosić o małą radę co do zakupu i z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mikrofon na pałąku, to z polecanych modeli tylko i wyłącznie Cresyn C501S znajdują się w pobliżu twojego limitu, nieznacznie jednak go przekraczając. Wybranego przez ciebie zestawu nawet kijem bym nie dotknął, ale taki już jestem :)

Na pewno nie chcesz Superluxów? Możesz do nich dobrać mikrofon Zalman ZM-MIC1, przyczepić go do kabla klipsem i będziesz miał namiastkę tego czego oczekujesz ze znacznie lepszą jakością. Przemyśl to dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi - to rozwiązanie bardzo wygodne. Klips trzyma się przewodu jak głupi, a przyczepiając go około 10-15 centymetrów od słuchawki uzyskuję bardzo dobry odbiór głosu. Jest to zdecydowanie bardziej opłacalne od brania się za przeciętne słuchawki tylko dlatego, że posiadają mikrofon na pałąku :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz do nich dobrać mikrofon Zalman ZM-MIC1, przyczepić go do kabla klipsem i będziesz miał namiastkę tego czego oczekujesz ze znacznie lepszą jakością. Przemyśl to dokładnie.

Nie znam się na słuchawkach, ale zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Używałem słuchawek z mikrofonem, teraz mam słuchawki bez mikrofonu i dokupiłem przypinany MediaTech MT390 który dopiąłem do kabla słuchawek. I ręczę: to jest cholernie wygodne! Nic nie sterczy przy twarzy, o istnieniu mikrofonu można zapomnieć, zwłaszcza jak to jest taka mała pchełka jak ten mediatech czy polecany zalman. Nie ma się czego bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...