Jump to content
Pioterek

Rozwiązany: Słuchawki - 100 zł

Recommended Posts

Siemka.

Dokupuję sobie powolutku sprzęt do komputera. Klawiaturę już mam, myszkę kupiłem dzięki Waszej poradzie. Ostatnio moje słuchawki zaczęły domagać się przejścia na emeryturę, więc szukam nowych, aby je zastąpić. Interesuje mnie niska cena (do 100 zł) i mikrofon na pałąku (więc Superluxy niestety odpadają :| ). Przeglądając różne modele zastanawiałem się nad Plantronics GAMECOM 380, bo wyglądają całkiem przyjemnie, opinie też są przyjazne. Chciałbym Was zatem poprosić o małą radę co do zakupu i z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcesz mikrofon na pałąku, to z polecanych modeli tylko i wyłącznie Cresyn C501S znajdują się w pobliżu twojego limitu, nieznacznie jednak go przekraczając. Wybranego przez ciebie zestawu nawet kijem bym nie dotknął, ale taki już jestem :)

Na pewno nie chcesz Superluxów? Możesz do nich dobrać mikrofon Zalman ZM-MIC1, przyczepić go do kabla klipsem i będziesz miał namiastkę tego czego oczekujesz ze znacznie lepszą jakością. Przemyśl to dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

Uwierz mi - to rozwiązanie bardzo wygodne. Klips trzyma się przewodu jak głupi, a przyczepiając go około 10-15 centymetrów od słuchawki uzyskuję bardzo dobry odbiór głosu. Jest to zdecydowanie bardziej opłacalne od brania się za przeciętne słuchawki tylko dlatego, że posiadają mikrofon na pałąku :eyes:

Edited by Xerber
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Możesz do nich dobrać mikrofon Zalman ZM-MIC1, przyczepić go do kabla klipsem i będziesz miał namiastkę tego czego oczekujesz ze znacznie lepszą jakością. Przemyśl to dokładnie.

Nie znam się na słuchawkach, ale zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Używałem słuchawek z mikrofonem, teraz mam słuchawki bez mikrofonu i dokupiłem przypinany MediaTech MT390 który dopiąłem do kabla słuchawek. I ręczę: to jest cholernie wygodne! Nic nie sterczy przy twarzy, o istnieniu mikrofonu można zapomnieć, zwłaszcza jak to jest taka mała pchełka jak ten mediatech czy polecany zalman. Nie ma się czego bać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...