Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KajkoMoradim

Rozwiązany: Windows 7 błąd 0x000000f

Polecane posty

Witam.

Mam problem z instalacją Windowsa 7 na nowym kompie (płyta główna MSI Z87-G43). Przygotowałem bootowalnego pendriva używając programu diskpart, następnie nagrałem na niego win 7. Ustawiłem w biosie bootowanie z pendriva, reset kompa.... i takie cos mi wyskakuje:

bs06.jpg

Po wciśnięciu enter, wyskakuje:

i1x7.jpg

Myślałem, że to wina tego, że wcześniej na tym dysku, na innym, starszym kompie, próbowałem instalować windowsa xp, ale wywalił się podczas intalacji (spowodowane to było wadliwą płytą główną, która źle obsługiwała ram). Przełożyłem więc dysk do jeszcze innego kompa, gdzie podłaczyłem go jako jedyny dysk, odpaliłem płytke xp i zrobiłem tak, jak wygooglałem na necie, tj. po zabootowaniu płyty, wszedłem do konsoli (wciścięcie "R") i użyłem komend fixmbr, a pozniej fixboot. Wszystko poszlo ok, przełożyłem dysk z powrotem do nowgo kompa, odpalam instalacje z pendriva..... i ten sam błąd co powyżej. Pomyslałem, że dysk jest uszkodzony. Przełożyłem dysk do kompa, z którego wcześniej z zapodawałem komendy fixmbr i fixboot. Odpaliłem od niechcenia intalacje xpeka, bedąc prawie pewnie, że wywali się podczas intalacji. Jakie było moje zdziwienie, jak na tym starym kompie, jednak udało się zainstalować xp. Dlaczego więc instalacja win 7 z pendriva na nowym kompie nie idzie?? Liczę na pomoc, bo nie mam już żadnych pomysłów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...