Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasek2000

Rozwiązany: Mysz i klawiatura do 250 zł.

Polecane posty

Witam. Poszukuje myszy i klawiatury gamingowej w cenie 250 zł. Mysz ma mieć ok. 9-11 przycisków programowalnych, oprogramowanie oraz najlepiej przycisk do zmiany DPI. Klawiatura fajnieby było jakby miała przyciski multimedialne. Rozważałem zakup Natec Genius GX78/A4Tech Bloody Sniper ZL5 + Natec Genius RX66/Modecom Vulcano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPI w BF mam na 50% (nie powiem ci ile to DPI, bo mam myszke za 20 zł). Klawiaura z podstawkową byłaby dobra. Podświetlenie opcjonalne, bo zbyt często na klawiaturę nie patrze, ale czasami muszę coś napisać i wtedy podświtenie jest na miejscu. Szczerze w makra się nie bawiłem. Od razu mówię, że jestem praworęczny. Mam dylemat międzi palmgripem a fingertipgripem. Ta długość od najdłuższego, to 13 cm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Natec Genius GX 78

Bezsensowny wybór

>A4Tech Bloody Sniper ZL5

To samo co wyżej + jedna za najmniej wygodnych myszy, które trzymałem w ręku

>Natec Genesis RX66

Ujdzie w tłoku, ale wymienione przez poprzedników są lepsze.

>VOLCANO

Uwierz mi - poważny gracz nie powinien nawet patrzeć w kierunku bezprzewodowego badziewia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, aby przyciski nie były blisko palców, bo mogę je przypadkowo kliknąć a to rozprasza i włącza jakieś coś co ie jest mi teraz potrzebne. Fajnieby było, aby się nie tłuszczyła. A ta Kana ile ma przycisków? A, profil może być ale nie musi. Mysz to do FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj ten krótki film o keybindowaniu pod areny w WoW, w szczególności fragment zaczynający się w 8:25 i zastanów się trochę nad tym tematem.

Doświadczeni i zawodowi gracze odradzają przesadnego bindowania myszek. LPM, PPM, scroll i dwa przyciski po bokach to optymalna ilość, która da ci przewagę jednocześnie nie robiąc z ciebie głupca. Reszta idzie pod klawiaturę.

Ja sam niegdyś kupiłem sobie "transformera" podobnego do tej Gila i co? Odsprzedałem ją po miesiącu, bo używanie dodatkowych przycisków było mordęgą i wyłącznie wchodziło mi w drogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fundusz zmalał i postawiłem na Tracer Vanquish z sensorem Avago tak jak polecaliście. A co do klawiaturki to kasy nie starczyło :P więc wybrałem któregoś Zalmana z multimedialnymi i podświetlanym LED-owym logo. Narazie miło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...