Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthKoza

Rozwiązany: Sluchawki do: filmow, muzyki, gitary i gier

Polecane posty

Hej!

Potrzebuje dobrych sluchawek do domowego uzytku z wyzej wymienionymi preferencjami. Cena, oczywiscie jak najnizsza - cos do ok. 100zl

Narazie mam na oku:

Superlux 681B;

Superlux 681;

Superlux 668B;

AKG K518

Wazne, aby sluchawki nie mialy mocnych basow lub czegos takiego - aby sluchu nie niszczyc, chyba ze to jakas bzdura. ;)

Po za tym - sluchawki powinny byc wygodne, a glownym wyznacznikiem jest sam dzwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN - No coż. Jakbym nie dodał, to byłbym idiotą, bo za około 200 zł można dostać największego konkurenta HD668B, czyli CAL!, a i wiadomo, że takie bieda-żuczki za 150 zł nie mają nawet porównania do drogich modeli Sennheisera i AKG wspartych dobrym wzmakiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie jak Fatal1ty

Bo Fata1ity to są śmieci! Nie mam pojęcia dlaczego mimo fata1nej opinii to się jeszcze sprzedaje...

Akurat w tym wypadku "największy konkurent" dostaje moim zdaniem po du*sku na każdym froncie...

A mi akurat nawet spodobała się średnica CAL!. Całkiem nieźle sprawdzają się też jako słuchawki outdoorowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sluchawki dostalem juz kawal czasu temu na swieta - nigdy nie mialem normalnych sluchawek, wiec spelnialy swoje zadanie, ale teraz jest okazja sie doksztalcic - wiec szukam czegos bardziej przyzwoitego.

Dobra, biore superlux - tyle ze nie mam pewnosci ktore. Nie chcialbym mocno nadwyrezac budzetu.

Tak wiec, dzieki za pomoc - temat do zamkniecia! wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tak - lubię balans jaki wprowadzają B, nie twierdząc jednak, że klasyki są słabsze. Po prostu do muzyki jakiej na nich słucham B pasują bardziej i tyle. Do basowych kawałków mam inne ;)

Z jednym XeoN się jednak ze mną na pewno zgodzi - wersja F to ostra szmira i strata kasy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w twoim przypadku też skłaniałbym się ku klasykom. Ja już mam słuchawki typowo basowe, więc osłabienie tego pasma w B mi zupełnie nie przeszkadza. Ty jednak na taki luksus nie możesz sobie pozwolić, więc przydałaby ci się "wielofunkcyjność" klasyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...