Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szerszenix

Razer Megalodon - brak dźwięku.

Polecane posty

Witam. Mam problem ze swoimi słuchawkami, tj. Razer Megalodon. Dotychczas wszystko chodziło idealnie, aż tu nagle przyszedł nowy komp, system postawiony i... słuchawki się obraziły. Podłączam je, wszystko się instaluje, sprzęt gotowy do użycia, ustawiony jako domyślny i nic. Zima. WMP wyrzuca informacje o tym, że napotkał problem podczas odtwarzania pliku, nie mogę uruchomić dźwięków testowych we właściwościach słuchawek. Zainstalowałem najnowszy firmware, sterowniki BIOSu i BIOS audio, nadal nie grają. MS fix nie wykrywa żadnych błędów, mikrofon od słuchawek działa, a jak odłączę je od kompa, to dźwięk z głośników też działa. Jeno nie one. Założyłem temat, ponieważ tak jakby... wystrzelałem się z opcji i nie mam pomysłu co jeszcze mógłbym zrobić. Używam Win7 64bit, płyta główna to Asus P9X79.

Edit: Zacząłem odłączać kable USB i sprawdzać jak zareagują na to słuchawki. Dźwięk pojawił się kiedy z gniazda USB wyjąłem odbiornik do bezprzewodowego pada X360. Dla pewności sprawdziłem kilka razy i właśnie ta franca powoduje problem. Czy istnieje jakiś sposób, żeby dowiedzieć się co dokładnie powoduje niechęć słuchawek do odbiornika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...