Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michal1758945

Rozwiązany: Nowa Karta Graficzna + Procesor

Polecane posty

Witam mam zamiar kupić nową kartę graficzną i procesor tylko nie wiem jakie będą dobre do mojego komputera. Aha i najlepiej karta graficzna do 250zł a procesor do 300zł nie potrzebuje niczego niesamowitego tylko aby móc w takiego battlefielda 3 pograć na 1920x1080 na niskich. cheesy.gif

Prosiłbym też o dokładne modele bo się niezbyt znam na tym i aby było wmiarę dopasowane do reszty. Aha i oczywiście taki procesor aby móc zainstalować Windows 7 64 bity cheesy.gif

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E7200 @ 2,53GhZ

Pamięć Ram: 3,37gb

Karta Graficzna: Ati Radeon HD 5450 1Gb DDR3

Zasilacz: Core X Stream OCZ-CXS500W 500W

System: Windows 7 Ultimate 32 Bity

Płyta Główna: Asus P5GC-MX/GBL

co do Ramu to zainstalowane mam 4gb ale ''dostępne'' 3,37 confused.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o proca to czy warto kupować tego Quada w sensie czy aż o tyle lepszy od mojego że warto wydawać na niego hajs?

Co do karty to dzięki napewno to info mi się przyda.

A co do Systemu to tak mam 32 bity dlatego między innymi chce wymienić tego procesora bo mój nie może mieć chyba 64 bitowego systemu.

Jeśli jakieś inne korzystne porady to nie krępować się icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/procesor-core-2-quad-q9300-4x2-5ghz-6mb-fav-gw-i3986703361.html

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-7770-1gb-ddr5-1050mhz-gwarancja-i4013202805.html

Wychodzi minimalnie ponad twój budżet, ale sądzę, że to najkorzystniejsza oferta ;). Możesz również dostać nowego XFX HD7770 za 349 zł, ale głośność i temperatura pracy będą wyższe, od Gigabyte.

http://allegro.pl/xfx-radeon-hd-7770-core-edition-1gb-ddr5-pci-e-box-i3998187068.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o procesor chyba sobie narazie daruję póki co skupmy sie na karcie graficznej tamtego 7770 napewno nie kupie stanowczo za drogi. Tak przeglądałem i te HD5770 oraz HD6770 wygladają naprawde ładnie w stosunku do ceny używanych a wy co sądzicie o nich ?

Przypominam że mi wyłącznie zależy żeby mieć na 800x600 stałe 60fps w bf3 biggrin_prosty.gif

Myślę że budżet zbytnio nie pozwala mi na to aby odrazu wymienić obie części a te karty które podał XeoN Cenowo i praktycznie wyglądają naprawde dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie stać mnie na wymienienie odrazu wszystkich części a ta karta jak wezme używaną to nawet tanio wychodzi dlatego najpierw karta potem procesor.

A tak w ogóle to gdybym wymienił na przykład teraz samą kartę na tą 5770 czy 6770 jaka by była różnica w tym bf3 oczywiście wszystko najniżej jak się da ustawione. Nie liczę na cuda , pytam tylko tak z ciekawości geek.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy nie do końca o to pytam bo nawet teraz już chodzi ale czy będzie chociaż minimalnie lepiej?

jak narazie na mapach walki w zwarciu 5-30fps na mapach end game'u 30-40 na zwykłych to samo a na Deathmatchu 30-55 ale gdybym chciał deathmatch to odpaliłbym mojego mw2 ;\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...