Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ironcouk

Słuchawki do Muzyki do 150 zł.

Polecane posty

Na pewno muszą mieć regulator głośności? Jeśli przeżyjesz jego brak, to bierz Superlux HD-681. Są najlepsze w cenie do 100 zł, nie wiem jak powyżej, bo mam je, oraz Razer Blackshark. Z obu modeli jestem bardzo zadowolony. Z pewnością nie daj się zwieść i nie kupuj Creative HS-800 (Fatality). Najgorszy szmelc jaki może być.

Potrzebujesz mikrofonu, czy same słuchawki + oddzielny mikrofon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryseth, ty lepiej wracaj do luźnej jazdy jak masz takie opinie wystawiać. Po co polecasz HD681, skoro HD668B mieszczą się w budżecie i grają znacznie lepiej? Kolega ironcouk nie wspominał też o żadnym mikrofonie, więc po jaką francę mu go wciskasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że masz zamiar w nich latać po mieście. Wtedy radziłbym Ci to jeszcze przemyśleć, bo Superlux'y są - delikatnie mówiąc - dość spore.

Ryseth, bardzo to doceniamy, że chcesz pomóc, ale raczej nie w ten sposób. W swoim temacie polecono Ci HD681 i odradzono Fatal1ty. Ale nie możesz tego samego powielać w każdym temacie o słuchawkach. Tym bardziej, że jeszcze pytasz o mikrofon, tak, jak w Twoim temacie, nawet, jeśli tu nikt nawet o nim nie wspomniał. O Fatal1ty również nikt nawet nie wspomniał, bo te słuchawki nie są tego warte. To dobrze, że jesteś zadowolony z zakupu. Ale to nie wystarczy, aby teraz polecać sprzęt. Gdyby to był temat o słuchawkach do 100zł, możesz śmiało napisać, że polecasz zakup HD681. Wtedy autor będzie miał większą pewność, że kupuje dobry sprzęt. Ale oprócz tego chyba jeszcze do ogólnego polecania sprzętu jeszcze troszkę daleko. Nie zrozum mnie źle, ja Cię nie krytykuję :) Po prostu chciałem napisać, jak sprawa wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...