Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BananowyMamb

Rozwiązany: Procesor za 500-600zł

Polecane posty

Jak dla mnie za drogi ten Phenom, no chyba że udałoby się go odblokować do 1605T, co z kolei nie jest najlepszym pomysłem na tej płycie. Ale jak się nie zmienia platformy to zmiana na jakiegoś Phenoma mogłaby mieć jakiś sens, ale w budżecie nie zmieści się wszystko (już się nie zmieściło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już brać tego Athlona (względem Athlona jedynki dwójka to jest dobry upgrade, no ale jest to jak na obecne czasy już słabszy procek) to zasilacz np. ten: http://allegro.pl/nowy-zasilacz-fortron-fsp350-60ghn-85-fw-gwr36-i4002693812.html

Nówka z gwarancją, niezły jest, mimo że tylko 350W, to wystarczy do HD7770.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD7770 i Phantom przekraczają budżet tylko minimalnie, może uda się naciągnąć. To dobry sprzęt? Kupno tego procesora i tej karty bardziej zwiększy mi wydajność niż kupno samego procesora, za cenę tych dwóch komponentów?

@Up

Też się z tym zgodzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC czy MC Carbon? Bo to jest różnica, a nie przypominam sobie Modecom MC-530.

Carbon.

Z tego co patrzyłem w tym przedziale cenowym ta karta to najlepsza z możliwych.

Dzięki za szybką i serio fachową pomoc. Sprzęt będę kupował na początku marca, chciałem się wstępnie rozejrzeć w temacie. Liczę, że w razie problemów, jeszcze mi pomożecie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał taniej, jak się da. Wszystkie praktycznie II X4 9xx się nadadzą, choć ten 960T jak wspomniałem można do 1605T odblokować (no ale zaś ta budżetowa płyta, może ją usmażyć ten odblokowany Thuban), a poza tym ma niższy TDP od np. 965 w większości rewizji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja.

Byłem w sklepie komputerowym - kartę zamówiłem bez problemu, wyniosła mnie 380 zł. Na procesor zostało mi więc góra 250 zł. Koleś w żadnej ze swoich hurtowni nie znalazł procesora AM3+ za tą cenę (od 350 w górę), a AM3, które mieściłyby się w budżecie, nie było na stanie, bo to starsza technologia.

Znacie jakiś sklep, gdzie kupię koniecznie nowy procesor w tej cenie? Nie chcę się nadziać na żadne używaki, to nie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...