Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Internet UPC + router Technicolor - jak dobrze skonfigurować WIFI pod kilka komputerów

Polecane posty

Mam internet z UPC o całkiem niezłych parametrach (nawet nie wiem, ile dokładnie Mb, ale gierki na Steamie pobierają się ok. 6MB/s). Problem polega na tym, że pobierają się tak rzadko - zazwyczaj tylko krótki czas po zresetowaniu routera, a zwyczajowo prędkość wynosi ok. 200-600KB/s. Z tym, że współlokator, który jest do routera podpięty kablem nie ma żadnych problemów z tym, a ja z czego bym nie korzystał (PC z kartą sieciową TP-LINK lub laptop) za pośrednictwem WI-FI, tak zawsze mam niezbyt porażającą prędkość, a wręcz czasem problemy z połączeniem, które znikają, gdy włączę centrum sieci i udostępniania i rozwiązywanie problemów. Wtedy jako tako chwilę działa i potem znów jest byle jak. Domyślam się, że to jakieś problemy z przydziałem IP, czy coś w tym stylu w konfiguracji routera, ale niestety jak bym nie próbował za pośrednictwem google'a sprawy załatwić, tak mi nie wychodzi. Jak to załatwić raz, a dobrze? Tak cienkie wyniki przy takim łączu są irytujące :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...