Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel0313

MOBO, CPU i GPU do starej paczki

Polecane posty

Witam w sygnaturce widnieją moje podzespoły. Jako że w Full HD już nie dają rady więc myślę czy nie można było by do tej skrzynki wrzucić czegoś takiego:

- Gigabyte GA-G1 Sniper Z87

- i5 4670K

- MSI GTX 760

Reszty póki co nie chciałbym zmieniać. Czy wg Was RAM nie gryzłby się z procesorem (jeśli coś takiego w ogóle istnieje) i czy 432W na +12V wystarczy. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale moja obecna konfiguracja przez starszy proces technologiczny pobiera więcej prądu niż pobierałyby ww komponenty co.gif więc powinno być ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wyborze decydował ten niby lepsze kodeki audio i sieciówka Killer E2201 ale przyznam że nie wiem ile w tym prawdy a ile chwytów marketingowych, że niby płyta dla graczy itd itp...zachęcić jakoś trzeba a jak to działa w praktyce nie wiem. Wygląd znaczenia nie ma tylko sprawność i funkcjonalność i aby na chwilę to starczyło. Bo kupując coś pokroju np i5 4440 lub innego zablokowanego 4 rdzeniowca + GTX 660 po roku/dwóch może okazać się że już nie wystarcza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzicie czy patrząc w przyszłość warto zainwestować w GTX 770 czy model numer niższy da sobie radę?

Ciekawi mnie też dlaczego na morelach przy ASRock Z87 Extreme3 jest tylko jeden komentarz, czyżby płyta się nie sprzedawałapytajnik.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa jest i jej nie ma, zawsze znajdą się jakieś ważniejsze wydatki ale obecny komp już nie wyrabia. W 2010-2011 cztery rdzenie i GTX 460 na pokładzie to był dobry sprzęt za rozsądną cenę więc myślę już o przyszłości i dlatego pytam o 770. Choć kto wie czy za następne 3 lata ktoś jeszcze będzie myślał o niej jak o dobrej karcie icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 lata to GTX 770 pewnie będzie prezentował wydajność karty za około ~ 500-600 zł (z nowych modeli). Choć to takie czysto teoretyczne gdybanie. Niemniej 3 lata to sporo dla branży i pewnie wtedy będzie to już po prostu średnia karta, acz nadal przyzwoicie radząca sobie w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...