Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michal1758945

Rozwiązany: Płyta główna

Polecane posty

Witam.

Mój stary komputer już niezbyt nadaje się do gier więc chce do ulepszyć tak aby móc pograć w nowsze tytuły chociaż na najniższych ustawieniach. Głównie zależy mi na Battlefield 3 ale do rzeczy.

Jak wiemy wyżej wymieniona gra ''lubi ram'' i tu się pojawia problem. Moja płyta glówna nie dość że ma tylko 2 sloty na kostki ram to jeszcze z tego co wyczytałem może mieć maksymalnie 2gb ram czyli tyle ile mam. Więc muszę ją wymienić ale niestety moje znajomości z komputerem ograniczają się do wymiany karty graficznej czy zasilacza dlatego też zwracam się do kogoś kto się zna o znalezienie odpowiedniej płyty do mojego komputera. icon_wink.gif

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E7200 @ 2,53GhZ

Pamięć Ram: 2Gb

Karta Graficzna: Ati Radeon HD 5450 1Gb DDR3

Zasilacz:Core X Stream OCZ-CXS500W 500W

System: Windows 7 Ultimate 32 Bity

Myślę że o niczym nie zapomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu już pakowanie kasy w płytę główną do tego procesora . Już lepszym wyborem będzie kupno Pentiuma G3220 + płytę główną do 150 zł i 4 GB pamięci ram i przez pewien czas jechać na grafice wbudowanej w procesor i później zmienić na coś lepszego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro pamięć którą chciałbym kupić: RAM 2GB PC2-5300 667MHz DDR2

Czy ta pamięć ram będzie dobra do płyty którą podałem ? (Asus P5GC-MX/GBL)

Bardzo chciałbym kupić jeszcze dzisiaj bo na allegro właśnie taką znalazłem 75zł za sztukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ta płyta ma to taktowanie 667mhz to 2 kostki ramu kazda po 2gb 667mhz będzie działać? Na jakiejś stronie znalazłem że moja płyta obsługuje 400/553/667mhz czy jakos tak tylko nwm jak to zrozumieć czy każda kostka może miec 667mhz czy razem muszą tyle miec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...