Jump to content

Recommended Posts

15 godzin temu, Aroniusz napisał:

ponadczasowe

Dałam plusa, bo myślałam że to krinczfred. Aż zęby bolą :x

8 godzin temu, nevya napisał:

Dałam plusa, bo myślałam że to krinczfred. Aż zęby bolą :x

Tzn. doceniam ideę xD, ale bardziej debilną kampanią społeczną jest już chyba tylko to:

Dnia 9.04.2016o18:03, Aroniusz napisał:

Tzn. doceniam ideę xD, ale bardziej debilną kampanią społeczną jest już chyba tylko to:

Debilną? Imho mocno pokazuje skrajny absurd jakim ostatnio bywa poprawność polityczna i pochodne (patrz choćby afera o tyłek postaci gry komputerowej). Znaczy, jest debilna, ale dokładnie tak jak to co wyśmiewa :P

6 godzin temu, Aroniusz napisał:

grożenie śmiercią przez internet

ahaha oh wow

Tyler dawno temu powiedział najmądrzejsze słowa w tej kwestii

1DEtlY7.png

Swoją drogą fajna hiperbola broseph, to ja w ramach rewanżu hiperbolicznego (hiperborejskiego) powiem że wolę dresów i bojówki nopu od wielorybów z kolorowymi włosami i na pewno wolę sytuację w Polsce pod PiS od sytuacji w takim przodującym poprawności politycznej kraju jak Szwecja.

Edited by Rankin
  • Upvote 1

3 godziny temu, Rankin napisał:

ahaha oh wow

Tyler dawno temu powiedział najmądrzejsze słowa w tej kwestii

Nom, jak ktos wysmaruje sciany budynkow w okolicy, w ktorej mieszkasz inwektywami i oszczerstwami pod adresem Twoim i Twoich najblizszych, to wtedy tez powiesz, ze przeciez nie ma problemu, bo kiedy przechodzisz kolo takich scian to zamykasz oczy? Co z tego, ze osoba przesladowana online odejdzie od kompa, skoro uwlaczajace jej tresci trafiaja takze do znajomych, sasiadow, rowiesnikow? Jesli dobrze pamietam, to jakies 2-3 lata temu pewna dziewczyna nie wytrzymala psychicznie i albo odebrala sobie zycie, albo przynajmniej probowala, bo ja ktos tam z klasy na fejsie czy klasowej stronce zaczal przesladowac wlaczajac w to wrzucanie obrzydliwe zdjec ze stron XXX, na ktorych twarz "modelek" byla zastapiona twarza osoby przesladowanej i cala klasa miala z niej beke. Takie tam niewinne internetowe heheszki gimbazy, przeciez ona sama nie musiala tego ogladac, prawda? 

3 godziny temu, Rankin napisał:

Swoją drogą fajna hiperbola broseph, to ja w ramach rewanżu hiperbolicznego (hiperborejskiego) powiem że wolę dresów i bojówki nopu od wielorybów z kolorowymi włosami i na pewno wolę sytuację w Polsce pod PiS od sytuacji w takim przodującym poprawności politycznej kraju jak Szwecja.

A nie mozesz po prostu wolec normalnosci zamiast mowic o wyborze miedzy patologicznymi skrajnosciami? Bo dla mnie to jak dywagacje o tym, czy lepiej jest miec bol zeba, czy potezna, dwudniowa sraczke?

• Upvote 4