Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PxSv96

Części do PC

Polecane posty

Witam wszystkich przeglądałem przez ostatni miesiąc tematy z podzespołami i wczoraj przyszedł mi komputer :

G3420

Gigabyte B85M-D3H

4GB ram Corsair (z radiatorami) 1600Mhz cl9

Zalman T4

Nagrywarka od Asusa

Ze starego komputera mam włożony dysk Segate 80GB

i Zasilacz Chieftec 400w

Chciałbym zrobić to tanio ale solidnie i wymienić ten dysk , zasilacz i kupić karte graficzną jak najtańsza do gier FHD detale obojętne byle by dał sobie jako tako rade z battlefieldem 3

jak to wymienie to chciałbym kupić do tego sprzętu i5 "k" bo da się na tej płycie podkręcić i High Endową grafike typu GTX 770

a może zamiast gtx 770 2x 750ti ? wiem , że płyta działa w 16x/4x ale w grach chyba nie będzie aż tak dużej straty ?

Da się podkręcić grafikę w tym procku ? jak tak to do ilu mhz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcisz grafikę zawsze, GTX770 będzie lepszym wyborem ze względu na to, że masz 16x/4x.

Procek możesz wziąć z K, zawsze go trochę będziesz mógł podkręcić, ale ja bym chyba wziął Xeona, który jest pewnym wyborem (nie wiemy ile wyciągniesz na tej sekcji, mimo że jest chłodzona).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przerzucać się z Chiefteca, to wolałbym wziąć coś z wyższej półki od VS - szczególnie że autor planuje dalsze ulepszenia i do tego OC. A przy Pentiumie różnica pomiędzy HD 7770 a R7 260X (a nie R9 :P), będzie i tak praktycznie nieodczuwalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję , a co do tego HD graphic tak na oko nic nie możecie podać ? podkręciłem do 1050 rdzeń i działa normalnie bezpiecznie do ilu jeszcze podnieść ? mogę zmienić teraz pastę termoprzewodzącą na Arctic Silver 5 i dać lepsze chłodzenie (wielkość radiatora jest 3 razy takie jak te boxowe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyrwać jeszcze Gefroce GTS 450. Oczywiście wiem Ati ma lepsze sterowniki pod procesory dwujajowe. Sterowniki ati nie obciążają tak bardzo procesora. Jednak Geforce GTS 450 wersja 1GB DDR5 może być dobrym wyborem.

np.

http://allegro.pl/gainward-gts-450-gs-oc-1gb-gddr5-real-foto-i3996308474.html

lub

http://allegro.pl/geforce-gts-450-1gb-1024mb-ddr5-box-krk-gainward-i4003152744.html

Oczywiście jeśli podpowiadam autorowi błędne rozwiązanie, proszę go o tym poinformować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zmieścić się w granicach do 100 zł karta potem nie będzie sprzedawana i najlepiej aby to była karta od GeForce chciałbym połączyć GTX 770 + np GT 8600 pierwsza oblicza grafikę , teselacje , AA a druga physix

kolega ma GT 9600 i E8400 i AC black flag śmiga mu na wysokich tylko , że rozdziałka 1440x900 co o tym myślicie ? (co do AC nie widziałem osobiscie ze tak mu smiga :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...