Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrGohut

Aktywacja Thiefa przed polską premierą

Polecane posty

A więc dostałem klucz do Thiefa na steama od AMD z tego całego "AMD Reward". Niedawno była właśnie światowa premiera, gre miałem już pobrana na steam czekającą na aktywacje w dniu premiery, ale teraz wcześniej sobie ją aktywowałem przez VPN na koreańskie IP :P Właśnie rozpakowuje gre i teraz pytanie, czy mogą coś zrobić ? Nie wiem bana dać czy coś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie co do Thiefa (krótkie, więc nie warto zakładać dla niego osobnego tematu). U mnie na kompie jest tak, że jak pobieram grę i chcę sobie w tym czasie pograć w inny tytuł z platformy steam to mi się pobieranie gry zatrzymuje. Da się jakoś ustawić, żeby dało się jednocześnie grać i pobierać w tle inne produkcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało mi się przestawić już. Umilę sobie zatem pobieranie Thiefa partyjką czegoś innego. Kurcze, już się nie mogę doczekać. A co do odpalenia gry "przedpremierowo" to wydaje mi się, że nie za bardzo można to zrobić, bo gra ma podobno blokadę regionalną. Mam jednego znajomego, który już sobie pogrywał, ale on mieszka za granicą, gdzie premiera była 25 lutego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...