Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

markoatonc

Sprzedaż CDA roczniki 2010 - 2013

Polecane posty

Mam spory stos wydań CDA uzbierany w domu. Czy jest możliwość, i czy byłby ktokolwiek chętny, żebym mógł je sprzedać?

Tak na oko to mam:

6 wydań z rocznika 2009

12 wydań z rocznika 2010

12 wydań z rocznika 2011

13 wydań z rocznika 2012

12 wydań z rocznika 2013 - 223 (12/2013) sprzedany

+ większość płyt, jakieś dwie zaginęły, oraz niektóre bym sobie zachował (Mass Effect nikomu na przykład nie oddam jezyk2.GIF, a niektóre kody mogą już być zużyte lub nieaktualne. )

Co do ceny to przesyłkę pokrywa kupujący i jest zależna od ilości. Cena samego wydania to około 3-4 zł przy zakupie pojedynczym, jeden numer razem z płytą to cena około 5zł (poza tymi kilkoma numerami bez płyty te za 3zł), dokładne ceny do ustalenia. Przy zakupie całego rocznika 50zł + przesyłka.

Odpowiedzi, lub dalsze pytania proszę wysyłać w odpowiedzi w tym temacie, poprzez PW, lub na email 'cnotakeram@op.pl' .

{EDIT}

Dziękuję za przeniesienie tematu. Wprowadziłem kilka zmian w treści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię numer 223 (12/2013). Ile chcesz?

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany. To numer ten był jednym z tych "zaginionych" w trakcie pisania posta(czyt. spadł za biurko), więc ma lekko zagięte roki, nic wielkiego, ale mała skaza estetyczna. Jeśli chodzi o płytkę, to nie jestem pewny czy nie aktywowałem już Sanctum przypadkiem. Oprócz tego to nic z niej nie instalowałem. Co do ceny to nie jestem pewien. łatwiej jest coś wysłać hurtowo, przesyłka to będzie coś około 3.70zł nie jestem pewien dokładnie. Za jeden numer to tak... 10zł? Może 5zł? Oczywiście razem z płytą. Napisz na PW Jeśli jesteś dalej zainteresowany, możemy tam omówić cenę i przesyłkę. Pieniądze przyjmuję przelewem na konto lub poprzez PayPal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...