Jump to content
Prince

Rozwiązany: Monitor do 700 zł

Recommended Posts

Witam. Monitor mojego kolegi właściwie wyzionął ducha, dlatego postanowił zakupić nowy. Do tej pory operował na Samsung syncmaster 17', przeznaczenie głównie do gier. Wejście d-sub oraz oczywiście względnie mała awaryjność. Możecie polecić dobre modele w tym przedziale ?

Link to comment
Share on other sites

No ale kolega mówił że jego kolega używał 17' więc 21,5' to będzie lepsza opcja, przesiadka z 17' na 21,5' będzie mniej bolesna niż na 23'. Poza tym nie wiemy w jakiej odległości od monitora siedzi kolega autora, ja bym polecał ten model: LG 22EA53VQ-P Matryca IPS wiele dobrych opini i wejście HDMI (można podłączyć konsolę). Sam mam taki i bardzo polecam

Link to comment
Share on other sites

A co w tym bolesnego przesiąść się na większy monitor? Sam jak się przesiadałem z 19' na 23' to byłem pod wrażeniem rozmiaru, ale już po 2-3 dniach wydawał mi się normalny. Jak dla mnie 21.5 to trochę mało przy formacie 16:9.

Link to comment
Share on other sites

Ja jak się przesiadłem z lapka 17' na PC 21,5' to na początku był lekki szok że tyle do ogarnienia. Nie wiemy też czy kolega nie siedzi za blisko biurka na 23'. Bo ja mam nie za duże biurko i wiem że 23' to by było dla mnie za dużo (niby 1,5' ale jak dla mnie różnica jest, zwłaszcza że mam biuro w rogu pokoju więc monitor też stoi w koncie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...