Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prince

Rozwiązany: Monitor do 700 zł

Polecane posty

Witam. Monitor mojego kolegi właściwie wyzionął ducha, dlatego postanowił zakupić nowy. Do tej pory operował na Samsung syncmaster 17', przeznaczenie głównie do gier. Wejście d-sub oraz oczywiście względnie mała awaryjność. Możecie polecić dobre modele w tym przedziale ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kolega mówił że jego kolega używał 17' więc 21,5' to będzie lepsza opcja, przesiadka z 17' na 21,5' będzie mniej bolesna niż na 23'. Poza tym nie wiemy w jakiej odległości od monitora siedzi kolega autora, ja bym polecał ten model: LG 22EA53VQ-P Matryca IPS wiele dobrych opini i wejście HDMI (można podłączyć konsolę). Sam mam taki i bardzo polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym bolesnego przesiąść się na większy monitor? Sam jak się przesiadałem z 19' na 23' to byłem pod wrażeniem rozmiaru, ale już po 2-3 dniach wydawał mi się normalny. Jak dla mnie 21.5 to trochę mało przy formacie 16:9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się przesiadłem z lapka 17' na PC 21,5' to na początku był lekki szok że tyle do ogarnienia. Nie wiemy też czy kolega nie siedzi za blisko biurka na 23'. Bo ja mam nie za duże biurko i wiem że 23' to by było dla mnie za dużo (niby 1,5' ale jak dla mnie różnica jest, zwłaszcza że mam biuro w rogu pokoju więc monitor też stoi w koncie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, kolega wybrał AOC, którego dzisiaj otrzymał. Jest bardzo zadowolony, z przesiadką na większy kaliber nie miał większych problemów. Temat można zamknąć i jeszcze raz dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...