Jump to content
cayen

Rozwiązany: Słuchawki Superlux HMC631

Recommended Posts

Wiele razy kupowałem tam gry. Zakupy są bezpieczne, a jeżeli produkt jest w magazynie samego Amazonu to oferują ci też darmową wysyłkę.

@EDIT - zważaj tylko na to, że urząd celny lubi przyczepiać się do zagranicznych paczek.

Edited by Xerber
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/Superlux-HMC-631-Professional-Grade-Gaming-Headset/dp/B00GBVTG9S/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1393171895&sr=8-2&keywords=superlux+hmc631

Jest taka oferta, kumpel też by brał ale nie mamy pojęcia jak z wysyłką tam, bo nigdzie nie widzę kosztów. Cena za słuchawki to 120zł o.O, za wysyłkę to mogę i 80zł dać.

Link to comment
Share on other sites

FREE Shipping

Ten fragment powinien cię zainteresować. Oznacza on, że sprzedawca oferuje darmową dostawę, prawdopodobnie na cały świat. Szczerze mówiąc nie znam się na amerykańskim Amazonie, bo zawsze zamawiałem z brytyjskiego/niemieckiego, a tam tych słuchawek nie ma, ale wydaje mi się, że poszczególnymi oddziałami rządzą takie same zasady.

Edited by Xerber
Link to comment
Share on other sites

No niestety. W sumie nadal mam moje AKG GHS-1 które muszę odesłać na gwarancję, bo się pałąk łamie, a i wygodą też nie grzeszą. Dirian mówił że mu pałąk wymienili więc będę je miał do czasu dostawy, a potem sprzedam raczej chyba że klientów nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

No ogólnie to na dźwięk nie narzekam. Ja kupiłem w sklepie w promocji za 140zł więc nawet te 100zł byłoby pięknie. W sumie to może i je zatrzymam na wszelki wypadek żeby w razie czego mieć w zapasie, bo od przybytku głowa nie boli ale jeszcze się zobaczy ; P może zechcą nowe dać :D

Czyli nie znacie sklepu gdzie HMC631 są dostępne ? Jakiś zagraniczny z wysyłką do PL ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...