Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seba

[100-150zł] Klawiatura do gier

Polecane posty

moja klawiatura z PC zaczela robic dziwne rzeczy.

Np nacisniecie klawisza 'shift' powoduje natychmiastowe wylaczenie komputera, spacja nie dziala w ogole, jesli np nacisne sie klawisz 'g' to wyskakuje mi 'gf', a jak np 's' to wyskakuje '/s', ak sie nacisnie escp to przeskakuje miedzy ikonami na puplicie, z innymi klawiszami podobnie, nic nie dziala jak nalezy - i nie wiem skad problem. Gralem po prostu w Shadowrun i chcialem spawdzic cos na steamie (shitf + f1) i wtedy... kmputer sie wylaczyl, wlaczylem kompa i przegladarke i okazalo sie, ze zaden klawisz nie dziala jak powinien...

Co dziwne format byl robiony 2 tygodnie temu, wyciagnalem kabel od komputera z wtyczki, od klawiatury z kompa - nic nie pomaga, teraz pisze z laptopa.

Mam nadzieje, ze pomozecie. smile_prosty.gif

e. nie wiem czy to wazne, ale zauwazylem ze dioda na monitorze swieci na pomaranczowo gdy jest komputer wylaczony - a nie powinna w ogole swiecic.

sterowniki sa aktualne a jak sprawdze (panel sterowania -> wszystkie elementy panelu -> klawiatura to napisane jest ze 'klawiatura dziala poprawnie'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odistalowale jedyna pozycje jaka widnieje pod 'Klawiatury', mianowicie Standardowa klawiatura PS/2, wyskoczy komunikat ze trzeba zresetowac komputer, tak tez zrobilem, pozniej, po resecie znow pojawil sie komunikat mowiacy, ze aby ziany sie zapisaly trzeba zresetowac komputer, robie to drugi raz i... lipa. Ciagle bez zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura nie dziala na innych pecetach, jej czas minal bezpowrotnie... (btw dzisiaj sie dowiedzialem ze brat ja czyms zalal..)

dlatego pytam sie Was, jaka jest najlepsza klawiatura gamingowa w granicach 100-150zl? Warto tyle wydawac czy wystarczy mi jakas przecietna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...