Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opENDfist

Dante handluje grami!

Polecane posty

Uwierz mi, że w porównaniu z innymi forumowiczami, to nie jestem wybredny (lekko mówiąc). Jednak jeśli bardzo chcesz...

  • R.U.S.E - posiadałem, jednak nie lubię RTS'ów, dlatego ją wymieniłem na forum, jednak trochę leżakowała, więc nie chciałbym jej z powrotem.
  • Disciples III - czytałem, że to gra bardzo podobna (może nie graficznie ani technicznie) do Heroes III, a spędziłem przy Heroes'ach sporo godzin i jestem w niej szczerze zakochany, więc wymagania co do podobnych gier mam bardzo wysokie a nie wydaje mi się, że Disciples im podoła.
  • Clive Berker's Jericho - nie jestem fanem "zwyczajnych" FPS'ów, a prócz wciśniętego tam na siłę Survival Horror'u - za którym nie przepadam w grach - niczym się Jericho od innych FPS'ów nie wyróżnia.
  • Operation Flashpoint: Dragon Rising - to, co wyżej - zwyczajny, wojenny FPS.
  • The Walking Dead: 400 Days - nie posiadam jeszcze podstawki The Walking Dead choć przyznaję, że się do niej przymierzam, jednak nigdy nie byłem przekonany co do DLC.
  • Dino-D-Day - z jednej strony znowu zwykły, nużący FPS, a z drugiej - pierwszoosobowe rozszarpywanie ludzi jako dinozaur, które nie trafia w mój gust.

Mimo, że gry mi osobiście nie odpowiadają, to wymieniłbym się, gdyby były pożądane i opłacałoby mi się wymienić je za Deep Silver ReBundle!, jednak jest w nim Risen 2 oraz Saints Row: The Third, które cieszą się dużą popularnością, a Saints Row 2 i Sacred 2 również są całkiem ciepło przyjmowane.

Przy okazji: wymieniono Shaun White Skateboarding za Lucius.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...