Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michalos222

PC czy PS4?

Polecane posty

Siema! Mam pewien dylemat. Czuję już, że mój komputer woła o emeryturę lub nowe podzespoły. Przyszło mi też na myśl PS4, które jest wolne od wymagań gier. Stąd moje pytanie:

ulepszać komputer, czy może przerzucić się na konsole?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za PC przemawiają tańsze gry, no i PC może służyć nie tylko do grania. PS4 z kolei ma dużo droższe gry, ale nie musisz bawić się w ulepszanie sprzętu po czasie. Z drugiej strony na PS4 obecnie jest mało gier, ale liczba będzie stale rosnąć, pojawią się ciekawe tytuły na wyłączność, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupem PS4 osobiście radzę poczekać, dotychczasowe eksluziwy rozczarowują, zas większa biblioteka gier pojawi się za minimum rok. Poza tym komputery ciągle tanieją i dobry zestaw ze średniej półki cenowej można mieć za około 2500 zł, a nawet taniej. Ostatnio na PC Lab pojawił się artykuł dotyczący zestawów komputerowych, polecam przeczytać - http://pclab.pl/art52777.html .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twojego sposobu grania ;)

Jeśli wolisz rozsiąść się wygodnie na kanapie z wygodnym padem w rękach to bierz PS4 ;) (nie martw się - wkrótce powinno się pojawić więcej gier).

Jeśli jednak nie zależy Ci na takiej wygodzie i bardziej odpowiada siedzenie w fotelu, patrząc na bardziej realistyczną grafikę oraz granie razem z kumplami w jakieś MMO - to zastanów się nad piecykiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuły multiplatformowe są porównywalne na konsolach i PCtach. Trzeba zadać sobie pytanie na jakich grach nam bardziej zależy - bardziej PC-towych typu RTSy, ekonomiczne itp. czy na konsolowych exclusive'ach. Ja tam wolę PlayStation 4 - dla mnie to wygodniejszy sposób na granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat i myślę że zdecyduje się zakupic podzsespoły komputerowe które potraktują moją kieszeń 2500zł ale myśle że będzie warto dlatego że po po tych załóżmy 4 latach zwróci mi się kasa za gry połowe tańsze, oraz gierki free2play ktory rownierz dostarcza mi rozrywki, zamiast wydania 400zł na 2 gry na PS4 wydam np. 220 za 2 gry na PC i kupie sobie dodatkowo np. Pada. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...