Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Tomb Raider 1996-2003 (stara seria)

Polecane posty

Nie wiem dokładnie jak reszta, ale ja przy Angel of darkness wymiękłem. Przy najmniej na początku. Później trafiłem na Boaz i padłem. Gry nie ukończyłem , może poszukam kodów i wtedy przejdę. Obecnie czekam na Tomb Raider-Legends made by Crystal Dynamics. Może im coś dobrego wyjdzie. Po poprzednich ich grach, a przedewszystkim po Project Snowblind można się pozytywnie nastawić. Aha....moim zdaniem najlepszą cześcią była jedynka i czwórka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem za pierwszym razem, to doszedłem do połowy i zdeinstalowałem, tak byłem wkurzony, że tak zrąbali tą grę. Ale po pół roku, gdy emocje opadły, zabrałem się za nią jeszcze raz. Ze wszystkimi patchami nie było tak źle.

edit

Ejj.. drodzy Admini!

Co wy na to, żeby założyć temat o TR: Legend? Można by np. podyskutować o demku, które dzisiaj wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości negatywnych wypowiedzi, gra zadowala tylko i wyłącznie ortodoksyjnych fanów pięknej pani archeolog...

Masz w zupełności racje ta cześć TR jest najgorszą w calym cyklu...Nienajlepsza TR3 i TR Chronicles to prawdziwe perełki przy tym tytule. Tu nie ma żadnych plusów slaby klimat, nudna do tego dochodzi jeszcze brzydka grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie Legendy (genialna gierka) postanowiłem zobaczyć poprzednie części. Jako pierwszy na ogień poszedł TRAOD... Dżizas, toż to taka kiepska gra, że szkoda słów. Ale siora grała uparcie. Ale przy jednych drzwiach w Sanatorium jej padło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie Legendy (genialna gierka) postanowiłem zobaczyć poprzednie części. Jako pierwszy na ogień poszedł TRAOD... Dżizas, toż to taka kiepska gra, że szkoda słów. Ale siora grała uparcie. Ale przy jednych drzwiach w Sanatorium jej padło

Bez przesady. Gierka kosztuje 14 zl. Tyle za nia dalem w MM. Nigdy wczesniej nie gralem w ta serie. Mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria jest dobra ale, macie racje sterowanie muszą poprawić.Nieraz wydaję mi się że Lara ma połamane nogi. we wszystkie części nie grałem, ale np.legenda jest łatwa i rozluzniająca a TR the angels of darkness sprawiło mi troszkę problemów ale przeszedłem całą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowy jestem ;)

Ja swoją przygodę z Tomb Raiderami rozpocząłem od pamiętnej II. Gierka naprawdę dała rade, zachwyciała poziomami i tzw szukankami. Dodatek do II był dobry choć nazbyt krótki mogli go troszkę wydłużyć. W III pograłem tylko trochę przez durnowate ułożenie niektórych plansz. W IV i V nie grałem, zagrałem natomiast dopiero w AOD-a fajną, mającą potencjał grę z fatalnym sterowaniem ;/ w między czasie nabyłem Legendę, potem Aniversary. CDa umożliwiło mi natomiast powrócenie do korzeni i zagrania w V.

Moim skromnym zdaniem coraz nowsze Tombki idą w kierunku "nawet dziecko z Teksasu to przejdzie". Poziomy są zbyt proste brak jakichkolwiek porządnych łamigłówek ;/ Ciekaw jestem jak to będzie w Underworld, po którą wybieram się w poniedziałek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na Gwiazdkę TR:UE i przechodzę po koleji wszystkie części.Na pierwszy ogień "jedynka".Gra ciekawa chociaż grafika mocno się zestarzała a zwłaszcza ściany i podłogi ,bo Lara(oprócz twarzy złożonego z jednego wielkiego trójkąta)jeszcze nie wygląda tak tragicznie.Mam tylko pytanie ,mam pistolety i shotguna-kiedy zdobęde inne bronie?I czemu czasami gra zwalnia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna broń jaką możesz znaleźć to pistolety Magnum. Do zdobycia w Colosseum jako ukryty przedmiot lub na poziomie Cistern (pomieszczenie po lewej od wejścia). Jeśli nie zdobędziesz Magnum w którymś z tych miejsc będziesz mógł je podnieść po zabiciu Pierre na końcu poziomu Tomb of Tihocan (razem z fragmentem Scionu i chyba amunicją do Uzi jeszcze).

Gra miejscami zwalnia, bo nie jest w 100% kompatybilna z nowszym sprzętem. Można temu zapobiec instalując grę ze specjalnie przygotowanego instalatora, wygląda wtedy i chodzi jak TR2 - bez 'pływających' tekstur przy 30fpsach. tak wygląda

Powiedz czy w wersji TR1 z tej kolekcji masz muzykę podczas grania? Mam na myśli nie ten kawałek w menu głównym, ale czy np. podczas wejścia do nowego etapu da się słyszeć jakiś utwór muzyczny? Wersja którą ja posiadam (z cda) jest pozbawiona oryginalnych utworów więc jestem ciekawy, czy ta kolekcja posiada premierowe wydanie gry, czy zwykły SoldOut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMK - na forum poświęconym Tomb Raiderowi jest napisane, że nie są to wersje Sold Out. Zresztą, skoro są głosy w cut-scenkach, to inaczej być nie może. Natomiast muzyka w tle podczas gry (a raczej niepokojące efekty dźwiękowe budujące klimat, bo prawdziwą muzyką ciężko to nazwać), występują jedynie w wersji PSX. Inna sprawa, że można ją przywrócić, np. za pomocą bodaj Glidosa.

Ja pierwszą część TR przeszedłem (wraz z UB) po raz pierwszy w te wakacje i się świetnie bawiłem. Wcześniej przeszedłem tylko trzecią część i Golden Mask... Cóż, jedynka najlepsza. Wciąż świetnie bawi i jest bardzo grywalna. Po jej przejściu wziąłem się za podstawkę dwójki i...dużo gorzej. Klimat i miodność już nie ta sama. Skończyło się na tym, że doszedłem do piątego etapu i odłożyłem grę na półkę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara seria Tomb Raiderów to jest coś

Te klimaty.. lokacje. Ja swoją przygodę z TR zacząłem od trójki grając w nią w wieku 10 lat.

Przeszedłem wszystkie części i muszę powiedzieć, że części od 1 do 4 są wyśmienite. w 4 co prawda troszke szwankuje sterowanie ale dla chcącego nic trudnego :)

ostatnio kupiłem TR:UE i z nowej serii dobra jest legenda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...