Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Tomb Raider 1996-2003 (stara seria)

Polecane posty

Brzmi jak fragment recenzji... i to całkiem niezłej... Mam nadzieję, że to są tylko i wyłącznie Twoje słowa bo jak wpadnę kiedyś na ten tekst np. w jakimś piśmie to nie ręczę za siebie (przepraszam, jeśli moje wątpliwości są niesłuszne) - SolariS

Dzieki za komplement, jestem bardzo rad! Wierz mi, moje mysli to tylko i wyłącznie produkt mojego umysłu, nigdy nikogo nie kopiuje (co najwyżejsz czerpie), unikiam plagiatu jak ognia, zawsze staram się samemu oceniać gry!! Joł Solarsi niech moc ( w jakiejkolwiek formie:alko, drugi etc.) będzie z tobą!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lara powinna pójść na emeryture(6 w cda!!!). Z recenzji w CDA wynika że twórcy się nie postarali. Chyba nadszedł anioł ciemności( :D ) dla tej serii

Najlepiej wrażenia z gry oddaje Gamewalker.

A co do recenzji, to czy zwróciliście uwagę na spore (miejscami) podobieństwa między tą z CDA, a tą z Virusa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja w CDA nie rozni sie zbytnio od tej w Virusie, bo o ile dobrze pamietam, autorem jest ta sama osoba :). Sam sprobuj napisac dwa wypracowania na jeden temat, zeby sie roznily :).

Lary nigdy nie trawilem, teraz nawet nie zainstaluje demka (jesli jest). Chociaz jakby Lara dostala w CDA np. 10, to raczej bym sie skusil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja też za Larą nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem. Próbowałem polubić 4, zagrałem w demko, ale mi się raczej nie spodobało... A sądząc po recenzjach nowa Lara nie jest lepsza... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za Larą nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem. Próbowałem polubić 4, zagrałem w demko, ale mi się raczej nie spodobało... A sądząc po recenzjach nowa Lara nie jest lepsza... :cry:

He he, sądząc po recenzjach, to nowa Lara nie jest wcale lepsza, ale jet nawet dużo gorsza!

Ja szczerze mówiąc nie moge pojąć, jak można zrobic grę gorszą od poprzedniczki. Recepta jest prosta - bierzesz starą grę, poprawiasz grafę, dajesz nowe opcje/ postacie/ artefakty / poziomy i gotowe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Bardzo dobrze że w nasępnych częściach Tomb Raidera, Lara powróci do korzeni, czyli do okradania grobowców. Jakoś ten thriller psychologiczny mi nie przypadł do gustu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lara Croft Tomb Raider Angel Of Darkness zasługuje na 9.5/10 i jest na mojej liście z 10 najleprzych gier tego roku. :wink:

Nie rozumiem ludzi, któży zachwycają się AoD (jak widać, są i tacy, chyba, że to był żart). Po co wydawać masę kasy na tego gniota - czyż nie lepiej kupić tańszego i o wiele lepszego Indiana Jones and the Infernal Machine? Cóż, ludzie zachwycają się porażkami. Jest taka jedna historia na ten temat, ale nie czas i miejsce na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tommy Vercetti
Osobiście bardzo nie lubie tej gry :P I mam nadzieje że jusz nie wyjdzie kolejna część

Niestety - wyjdzie. Ale za nowego TR-a wzięło się Crystal Dynamics, więc może będzie trochę lepiej:P Co do AOD - tragiczne sterowanie + błędy w grafie = zonk. Hehe... idę pograć w Sapera:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matiquert
Osobiście bardzo nie lubie tej gry :P I mam nadzieje że jusz nie wyjdzie kolejna część

Niestety - wyjdzie. Ale za nowego TR-a wzięło się Crystal Dynamics, więc może będzie trochę lepiej:P Co do AOD - tragiczne sterowanie + błędy w grafie = zonk. Hehe... idę pograć w Sapera:P

Nie stety stety, a ja i tak zagram i tak skażę się tym samym na piętnaście minut nudy, po których zasnę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już z tymi "Lara do grobu" bo los wam sprzyja. Eidos zrobiło najlepszy krok jaki mogło zrobić. Core design jest już zbyt zużyte. Lara potrzebowała świeżej krwi którą zapewni jej Crystal dynamics. Żeby tylko nie zrobili z niej wampira :) Tak czy siak Lara odrodzi się niczym Feniks z popiołów i mam nadzieję że nie każa nam długo czekać. :? :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madzia Lord of everything
:cry: skrajna nędza.....................

Ostrzezenie, prosze pisac sensowniej! Mile widziana argumentacja :) - Amadrienia

Najgorsze było to hmm...to jak LAra była w grobowcu czy czymś takim....heheh i tam był duch co nie miałam zielonego pojęcia jak go zniszczyć!!!!Badziewie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BloodRayne

Skoro jest wam nudna to wcale nie musiecie jej oglądać a tym bardziej w nią grac.proste i logiczne.nikt wam nie kaze!!!!! [-X

ja osobiscie lubie te gre.i tyle!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grumbellgast

Po to jest forum żeby wyrażać swoje zdanie.

Narzekamy, bo to miała być wyśmienita gra, vide zapowiedzi. A twórcy uraczyli nas kiepską zręcznościówką z niezłą fabułą i błędami :P Skoro ty lubisz AoD - to sobie w nią graj, a nam pozwól sobie narzekać ]:->

Ja nie będę oryginalny... AoD jest beznadziejny. Jak dla mnie - 4+/10, ze względu na niezłą fabułę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cpt.Drake

Dla mnie Tomb Raider jest grą-legendą. Mam I i III oryginałki(z CDA i własne , kupione) . Przyznam , napoczątku grałem na piratach , które dostałem od wójka z niemiec:) Grać w TB po niemiecku :P Ale...przetrwała...mam ją wpamięci, jakoulubioną grę na wakacje...a TB przechodziłem w podstawówce, czyli 5-7 lat temu :) Szósta częśc była ciosem. Ciosem dla Core , i dla nas , ponieważ Core już nad tą grą nie pracuje (papa pieniążki) , a nas postawiono w niejasnej sytuacji- czy ufać serii ,czy nie. Ja ufam - i czekam na VII.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak bardzo nie splamiło żadnej legendy ta gra to dno zasługuje na jeden, wiem że niektórym się ta gra podoba ale, to jednak najsłabsza gra z serii , a pozatym grafika wygląda, jak z przed 9 lat. Ta gra jest do banui!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w AOD do bani? Ty chyba masz wszystko na low ustawione. Grafika w tej grze jest super, tylko trzeba mieć dobry sprzęt, zwłaszcza kartę graficzną zgodną przynajmniej z DirectX 8.1. Ja gram na Nvidii 6600GT w max. detalach i wszystko jest przepiękne - odbicia w szybach, wodzie i podłodze, powierzchnie metaliczne, rozmycie dalszych obiektów... Poprzednie Tomb Raidery miały raczej kiepską grafikę, zwłaszcza to że otoczenie było zbudowane z kwadratów. Można krytykować AOD za wiele rzeczy ale na pewno nie za grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście nową stronę następnego Tomb Raiderka -- www.tombaider.com Co jak co - ale po wgraniu prezentacji 3d lekko się zaskoczyłem. Lara wygląda przecudownie ;] już nie ma silikonowych balonów a'la podstawka pod piwo. Ma ładne okrąglutkie kuleczki. Grafika w grze prezentuje się wyśmienicie - o ile nie są to retuszowane screeny. Cieszy mnie to, że będzie powrót do pierwszego TR - czyli znów staniemy się pogromcą grobowców.. Piękny tytulik się szykuje. Mniam Mniam!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...