Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Tomb Raider 1996-2003 (stara seria)

Polecane posty

Gość KItcore
:lol: mam ja mam nowego TRAOD i wiecie co pozostale czesci moga sie schowac normalnie grafa dobra nowe umiejetnosci mozliwosc wyboru drogi rozwuj lary?? :?: no i dodatkowa postac kurt jak dla mniwe giera wporzo nie ma co nazekac jak to mowia zobaczyc znaczy uwierzyc 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scarab

Nie moge sie juz doczekac dnia w ktorym zlapie wkoncu ta gre w swoje rece :D Jestem wielkim fanem Lary mniej wiecej od czasu TR III i gralem we wszystkie czesci tej gierki :) Mam nadzieje ze sie na niej nie zawiode :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość śmieciaż juzek

to sterowanie mnie wq...

znaczy bardzo mnie sie nie podoba sterowanie

a kamerzysta ma po zębach i po łapach

ale gra sie ciałkiem ciałkiem

dzieczynie coś ubyło

silikonu znaczy ubyło

będzie się lepiej czołgać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |RaveN|

Hmmm... widziałem Angel Of Darkness na... Vivie :P Grafika mnie w jakiś specjalny sposób nie oszołomiła... ale widać skok jakościowy w stosunku do poprzednich części... Ogólnie to co widziałem wywołało we mnie poztywne odczucia :)

BTW. Mój pierwszy post więc wypadałoby sie przywitać (Cze! :lol: )

... jeżeli jest gdzieś specjalny dział na takie 'cuśki' (przywitania) to sorki :oops: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm grałemmm ii tak dosdzedłem do planszy Gallery jakiestam(taka z laserkami ) i znalazłem desert eagle biore i mysle "ale bede młócić straznikow" atu sie okazało ze... po 7- 10-ciu nabojach gosciu lezy noo to myslałem zeee nie wiem co tej grze zrobie argh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

E dali by se juz spokój z tą Larą nei pobobami sie gra grafika wcale nie jest cudowana, sterowanie do d... i w dodatku biegamy nudna pania Croft

Jak ktoś się zachwycał grafika cyz cos to niech zagra w MOrrowinda albo Neverwintera tam są ladne efekty a Angel of darknes jest d.d.n.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

Ja chyba sobię nową LArę kupię. Swoją drogą, mogliby od Ubi Soft kupić engine Splinter Cell'a i na nim zrobić grę, ale cóż, wszystkiego mieć nie można....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niezbyt pochlebnych recenzjach zachodnich portali nieco się obawiałem o jakość tej gry, jednak miło sie zaskoczyłem. Nie jestem fanem Lary "CyC" Croft :oops: , ale gierka ogólnie jest OK.

PS. Niedługo człowiek będzie się bał lodówki otworzyć bo zgadnijcie kogo tam znajdzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lara wpada za tekstury, tak jak w poprzednich czesciach? :wink:

Jejku, mam nadzieje, ze nie!

Jeszcze w gre nie gralam, ale mam nadzieje, ze zdobede ja kiedys, czyli poczekam az dadza w CDA ;)

Troche sie boje, ze moze mi sie nie spodobac, bo Tomb Raidera polubilam wlasnie za ten (swoja droga troche beznadziejny) klimat- liniowa liniowosc i strzelanie do wszystkiego 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, mam nadzieje, ze nie!

Jeszcze w gre nie gralam, ale mam nadzieje, ze zdobede ja kiedys, czyli poczekam az dadza w CDA ;)

Troche sie boje, ze moze mi sie nie spodobac, bo Tomb Raidera polubilam wlasnie za ten (swoja droga troche beznadziejny) klimat- liniowa liniowosc i strzelanie do wszystkiego 8)

Najlepiej jeszcze jest jak kamera wpada >>w<< Lare :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lara <od środka> ma duże oczy nie ? :wink:

To jedno z tych glupich pytan? Ekhm... Niewazne..

Mam pytanie, na jakim sprzecie chodzi u was TR:AoD

Ja mam procesor Celeron 466, 192 RAM, Riva TNT 2 16 MB i na tym rusza mi GTA: Vice City (najmniejsze detale). Myslicie, ze ruszy mi TR:AoD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najmniejszych detalach może ruszy! Tyle, że w niektórych miejscach będzie się zacinać!

W TRAOD zupełnie zawalono ( moderatorze nie cenzoruj, bo tylko to słowo pasuje do opisu sytuacji Sorki, ale taka moja robota. Moze dla niektorych to slowo nie byloby zle, ale niektorych razi.- Amadrienia) sterowanie! Nie tyle, że klawisze źle ustawione, bo to sobie każdy zmieni, ale coś co mnie wkurza! Najpierw naciskam strzałkę, aby pobiegła! Zareaguje po dopiero 2 sekundach! W poprzednich częściach reagowała błyskawicznie! Nie dość, że z opóźnieniem to najpierw rusza takim pooowwwoolnym choodemm! Potem łaskawie biegać truchcikiem, jeżeli to jest na tyle szybkie, by to nazwać truchciekiem! Najbardzie wkurza to spóźnione reagowanie! Czasami trzeba działać błyskawicznie! Na szczęście podobno patch to naprawia! Więc może sterowanie nie będzie takie złe! Wtedy to byłaby naprawdę dobra gra!

PS1. Jak rozwalić ducha w The hall of Seasons?

PS2. Jak się przestraszyłem tych oczu! Od tego można dostać przeciaż jakiejś padaczki, zawału itp. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najmniejszych detalach może ruszy! Tyle, że w niektórych miejscach będzie się zacinać!

W TRAOD zupełnie spieprzono ( moderatorze nie cenzoruj, bo tylko to słowo pasuje do opisu sytuacji) sterowanie! Nie tyle, że klawisze źle ustawione, bo to sobie każdy zmieni, ale coś co mnie wkurza! Najpierw naciskam strzałkę, aby pobiegła! Zareaguje po dopiero 2 sekundach! W poprzednich częściach reagowała błyskawicznie!

Moze masz za slabego kompa po prostu? Wczesniejsze czesci mialy mniejsze wymagania, a tu nowy endżin, wszystko nowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale taka moja robota. Moze dla niektorych to slowo nie byloby zle, ale niektorych razi.- Amadrienia)

No dobrze! Ty możesz! :oops: Kobiety mają pierwszeństwa i prawa we wszystkim! (Kurczę, czemu nie potrafię udać dżentelmena :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najmniejszych detalach może ruszy! Tyle, że w niektórych miejscach będzie się zacinać!

W TRAOD zupełnie zawalono ( moderatorze nie cenzoruj, bo tylko to słowo pasuje do opisu sytuacji) sterowanie! Nie tyle, że klawisze źle ustawione, bo to sobie każdy zmieni, ale coś co mnie wkurza! Najpierw naciskam strzałkę, aby pobiegła! Zareaguje po dopiero 2 sekundach! W poprzednich częściach reagowała błyskawicznie!

Moze masz za slabego kompa po prostu? Wczesniejsze czesci mialy mniejsze wymagania, a tu nowy endżin, wszystko nowe...

Komp tu nie ma nic do rzeczy! Nie zrozumiałeś o co mi chodzi! :) Wszystko działa płynnie, ale Lara za późno reaguje na jedną z komend, czyli bieg! Wogóle sterowanie kiedyś było łatwiejsze! Ale jeżeli chodzi o wymagania, to u mnie chodzi spoko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto? Ja. Serio
hehe, masochistka! Ja sobie kiedyś co najwyżej kupie tę pozycję, ale w jakimś Tomb Raider Complete czy cuś takiego... IMO z tego nowego TR to dobry jest tylko soundtrack promujący grę! :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tomb Raider , opieczętowany podtytułem Angel Of Darknees pod względem technicznym jest satrsznie ubogi, archaizmy w wykonaniu aż sie wylewają z każdej lokacji. Jeszcze bym zdzierżył niedoróbki graficzne, gdyby nie fakt że pod kątem fabuły produkt Eidos nicznym mnie nie zaskoczył, sztampy fabularnej ciąg dlaszy. Generalnie nowa Lara Croft oparta jest na starych sprawdzonych schematach, bez innowacji i pomysłu. To już szósta część gry i widzę że powstaje nam elektroniczny sitcom bez pomysły na własny byt. Moja ocena:6

Brzmi jak fragment recenzji... i to całkiem niezłej... Mam nadzieję, że to są tylko i wyłącznie Twoje słowa bo jak wpadnę kiedyś na ten tekst np. w jakimś piśmie to nie ręczę za siebie (przepraszam, jeśli moje wątpliwości są niesłuszne) - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu crap, dno z wodorostami, full nazwijmy to "kupa" - SolariS. Według mnie najgorszy Tomb Raider w historii. Ocena w CDA została dana chyba tylko z litości (podwyższyli ją o drobne 4 oczka z sentymentu). W ogóle to AoD zbiera "przychylne" recenzję na swój temat. Sprawdźcie gamerankings 54% buahahahahaha. Co mnie strasznie dziwi to ilość sprzedanych egzemplarzy, ale jak widać Eidos to zaraz po EA kolejny wyłudzacz pieniędzy od "otumanionych" Graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...