Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Tomb Raider 1996-2003 (stara seria)

Polecane posty

Co sądzisz o grze Tomb Raider: Angel of Darkness

Normalnie juz mi sie niedobrze robi :/. W kinach Lara, w komiksach Lara, na okladce nowego CDA - Lara. ARGH!!!!!!!! Ile mozna??? Panowie z EIDOSa powinni dac odejsc naszej 'wyksztalconej' (hehe ;P) pani archeolog na zasluzona emeryture. Kolejnej grze z Lara Croft mowie stanowcze NIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie będzie "kolejna nudna przygoda z panną Croft"! Autorzy zapowaidają zmianę, więc myślę, że będzie fajnie! :) Jak zobaczyłem ten opis w CDA to od razu poprawiły mi się rokowania dla tej gierki! Już nie mogę się doczekać grania Curtisem, czy jak mu tam! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

I znowu Tomb Raider :| ...ale zobaczymy, jak to będzie z tą szóstką. Tytuł brzmi jak czyste, wydumane efekciarstwo i pewnie wyjdzie, że nazwa części czwartej(The Last Revelation - tak dla przypomnienia)miała w sobie coś proroczego, bo część piąta spotkała się u mnie z dość chłodnym przyjęciem. Wyrażam tylko nadzieję, że za siódemkę chłopy z Eidosa się nie wezmą, przynajmniej wtedy gdy "Anioł Mroku" weźmie po łbie od recenzentów i graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lary to gralem w 3 gry z ta pania w roli tytulowej mianowicie chronicles, 1 i 2 tak 1 i 2 fajne naprawde ale chronicoles jest jak papier toaletowy (do [beeep]) jesli AOD bedzie jak chronicles to ta stara pani na bank wezmie sie za uprawienie ogrudka a nie wystepowanie w grach akcji :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swistak

Narescie najlepsza bohaterka gier pracująca w najnudniejszej serii będzi lepiej wyglądać :wink: .Wcześniej lara wyglądała jak mutant a teraz to chyba zaplakatujem sobie pokój plakatami z nowego TR 8) :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KItcore
8) Lara Back i to w nowej odslonie na screanach wyglada fajnie zobaczymy jak to sie bedzie sprawdzalo w grze mam nadzieje ze dobrze :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

W zapowiedziach nowy Tomb Raider wypada swietnie. Ta grafika, ten klimat... Ech, juz nie moge sie doczekac premiery!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venom

Szczerze mówiąc, to TB 5 niezbyt mi się podobał, zresztą tak samo jak 4.

Ale 1, 2, i 3 były całkiem niezłe. Mam nadzieje, że 6 będzie super, i wciągnie na dłużej niż żucie przeżutej gumy. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shabranido

Jak komuś się nie podoba to niech nie gra a narazie gra zapowiada sie super 8) . Aha jak będziecie mieli jakieś info o demie powyrzszego tytułu to dajcie znać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick

. Bignij, skocz i strzel- na tym to polegalo.

O ile pamietam to wszystkie czesci na tym polegaly:). Co tu duzo nie gadac- po tr6 spodziewam sie duuuzo wiecej. Jesli ma byc sneaker... byleby go nie skopali jak Splintera... zeby byl taki jak Metal Gear lub Thief... ale pozyjemy- zobaczymy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shabranido

Za dużo od tej gry też nie można wymagać. Wkońcu panowie z Core przedobrzą i wyjdzie z tego "futurystyczne puzzle akcji" :D .-(Prawda że brzmi dziwnie). Nie oczekujcie cudu. Takie same oczekiwania były wobec Unreala II. Gracze się zawiedli a przecież nie była to wcale taka zła gra.

Tyle sie tu pojawia nadziej że można by tu zrobić dwa działy : "Kącik życzeń i ściana płaczu :)"

A tak brzmi mój post do Kącika życzeń : "Spraw Boże aby dzień 27 czrwca był pomyślny (premiera tomb raidera)"Aha był bym zpomniał :

"Chce grę na engine z Unreala 20003 , Quake 9 i atomową dojarkę do krowy. :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obliczyli redaktorzy oficjalnej polskiej strony o serii Tomb raider średnia ocen dla Tomb Raider: The Angel Of Darkness wynosi na razie 5.3. :( Miejmy nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

I jeszcze pytanie: czy ktoś z was wie gdzie można kupić dodatek do Tomb Raider - Unfinished Bussines i dodatek do Tomb Raider 3 - The Lost Artifact?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...