Skocz do zawartości

Rozwiązany: Komputer do 2500 zł


igiq

Polecane posty

*głos z ciemnego kąta karczmy* Witajcie podróżnicy, wiatr niesie ze sobą wieść iż jesteście w stanie pomóc mi w gryzącym mnie problemie *kopie szczura który dobiera mu się do nogi* ekhm, nie tym problemie. Chciałbym złożyć komputer najchętniej w Morelowym Hrabstwie, gdyż złożenie go tam jest prawie za darmochę. Fundusze jakie mam do rozdysponowania to ok 2500 zł. Komputer ma służyć do obróbki dźwięku (domowe studio nagrań) i gier (zależy mi na tym, żeby większość dużych tytułów szła na max-v.high detalach - tak dawno nie mogłem sobie pozwolić na taki luksu *kręci się łezka w oku*). Wytyczne do zadania: nie chcę żeby stał się piecem hutniczym, stąd prośba o w miarę przewiewną obudowę. Karta preferowana to Radeon R9 270X w wersji BF4. Karta dźwiękowa - posiadam zewnętrzną więc tutaj tniemy koszty *bawi się ostrzem myśliwskiego kozika*, ram tak z 8GB (w nieodległej przyszłości podbije sobie do 16GB). Liczę na profesjonalną opinię profesjonalnych profesjonalistów *uśmiecha się lekko*. Zadanie poboczne. Jako że 2500 to cena samego komputera prosiłbym Was o zacni woje o zaproponowaniu fajnego, niedrogiego monitorka do 500 zł. Mysz i klawiaturę uda mi się wybrać samemu... chyba *speszony odkłada kontroler PS3 na półkę* . Za rozwiązanie zadania oferuję 1250 punktów doświadczenia, mieszek złota oraz smoka broniącego wieży. Do dzieła!

PS. A tak poważnie, to proszę o odpowiedzi, laptop właśnie wydaje ostatnie tchnienia i potrzebuję czegoś porządnego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie, nie zamierzam bawić się w podkręcanie :)) Miałbym jeszcze pytanko, gdyż moje przygody z Radkami do tej pory kończyły się odbiciem od słabego supportu owych kart. Dżiforsy mają lepsze wsparcie techniczne w postaci aktualizacji sterowników etc? I jeszcze jakś fajny tani monitorek jakby mógł mi Pan zaproponować to byłbym wniebowzięty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XeoN polecił Ci dobry zestaw, możesz go śmiało brać.

PS

XeoN zapewne już czeka na tego smoka i mieszek złota :P

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer został zamówiony. Dziękuję serdecznie za doradztwo dzielny podróżniku. W ramach wywiązania się ze zlecenia dostaniesz mieszek po brzegi wypełniony złotem. Jest tylko jeden problem *patrzy się zawstydzony w ziemię* nie udało mi się udobruchać smoka, ten z kolei wziął sakiewkę i osiadł w swej jaskini... lecz pewnie i z tym sobie poradzisz! Do zobaczenia... w jednym kawałku *chyli kapelusz*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...