Skocz do zawartości

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]


wies.niak

Polecane posty

POZYTYW dla użytkownika JediMati: http://forum.cdactio...pic=184887&st=0

Doskonały kontakt, przelew doszedł w 5 sekund - polecam.

POZYTYW dla użytkownika 47 smile_prosty.gif Transakcja to czysta przyjemność, oby więcej takich ludzi.

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki pozytyw dla Kuba_77 z jego tematu: http: //forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=200950

doskonały kontakt, wszystko w miłej atmosferze gorąco polecam wszystkim!

Dla Stillborna:http://imageshack.us/photo/my-images/266/cdar.jpg/

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika TheFitter za wymianę kluczy steam. Kolega wysłał swój klucz jako pierwszy, wymiana przebiegła szybko i bezproblemowo. Polecam!

post-74631-0-46069100-1361106960_thumb.p

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją pierwszą opinię. W temacie znalazłem interesujące mnie gry (Bioshock i Penumbra), po zagadaniu w topicu ustaliliśmy szczegóły przez PW oraz GG i wszystko przebiegło pomyślnie. Mimo kilku rys na płycie z pierwszą grą wszystko ładnie się instaluje i odpala bez problemu. A "uszkodzenie" nośnika wynika pewnie z tego, że musi on być w napędzie w czasie grania. Najważniejsze, że wszystko śmiga.

Transakcję z Treserem oceniam pozytywnie. ok.gif

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika crowmaster za kupno gier z mojego wątku: KLIK :)

Zdecydowany, uczciwy kontrahent. Szybko doszliśmy do porozumienia, sprawa zapłaty i nadania przesyłki została rozwiązana celująco. Kontrahent zadowolony, ja także - więc pozytyw w całej rozciągłości :ok:

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Aragornix za kupno gry z mojego wątku: KLIK thumbsup.gif

Druga transakcja z ww użytkownikiem nie mogła mieć innego zakończenia smile_prosty.gif Ponownie: szybkie pytanko, szybka odpowiedź, szybka decyzja, zapłata, wysyłka. Pełna kultura. Dziękuję za transakcję i polecam innym tego kontrahenta wink_prosty.gif

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ost... ehmm, pozytyw dla behemorta za sprzedaż książki z jego tematu.

Transakcja przebiegła gładko, z pozytywnym skutkiem. Książka w nienagannym stanie (aż dziw bierze, że kiedyś książki miały nakłady rzędu 100k i nie była to Biblia...).

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...