Jump to content
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Recommended Posts

Ode mnie POZYTYW zwrotny dla użytkownika Kaczek93 za transakcję z wymienionego wyżej tematu.

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

POZYTYW zwrotny dla 2real4game

http://forum.cdaction.pl/Gry-komputerowe-i...or-t103584.html

Świetny kontakt i bardzo szybka wysyłka. Co do gier - to, co miało być stanie idealnym, takie było faktycznie, a to, co w złym, niejeden na allegro wystawiłby jako dobry (i miałby rację) :) . Oczywiście polecam interesy z tym użytkownikiem.

POZITIWUS dla użytkownika BiBiS za sprzedaż gry której stan jest jak nówka ze sklepu.Wszystko gra buczy i działa ,a do tego przesyłka była na drugi dzień.

Z mojej strony duzy POZYTYW leci dla uzytkownika Rybisiu. Transakcja przebiegla bezproblemowo, zakupione gry wyslal mi bardzo szybko, a zawartosc i stan przesylki zgadzaly sie z opisem w 100%. Zycze wszystkim forumowiczom, aby ich doswiadczenia podczas korzystania z targowiska byly rownie dobre jak w przypadku "deala", ktorego zrobilem z Rybisiu.

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=2549369

Komentarz POZYTYWNY dla użytkownika Iselor za transakcję z tego tematu (NWN Hordes of the Underdark). Transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bez problemów - polecam.

Pozytyw dla użytkownika PrezeSS, za transakcję z tego tematu. Porządny człowiek, z którym zawsze wszelkie interesy przeprowadza się wzorowo. Polecam.

POZYTYW dla użytkownika Insipiens za sprzedaż gier z TEGO tematu. Szybka wysyłka, zdjęcia, pełen profesjonalizm. Tak trzymać. :wink:

Pozytyw dla pawel1897 za wymianę w tym temacie. Świetny kontakt, transakcja bezproblemowa. Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek tranzakcji z tym człowiekiem z profilu

http://steamcommunity.com/profiles/76561198047965903/

Miało dojść do wymiany jego innego konta steam (Konto steam które próbuje sprzedać! http://steamcommunity.com/profiles/76561198054494465 ) na moje dwie gry + czapka z tf2 (czapkę ellisa - kto zna rynek czapek, ten zna jej wartość xD ).

Wysłałam mu czapkę, on przesyła login i hasło lecz okazuje się, że konto nie do końca należy do niego, bo konto jest zarejestrowane na e-mail (Rzekomego) jego znajomego z klasy (!!!). Człowiek mocno naciskał żeby mu wysłać gry (czego nie uczyniłam z oczywistych powodów), obiecując że nie grozi mi utrata konta, że jeśli znajomy ukradnie konto to go pobije (tiruriru majty z kolczastego drutu). Co się później okazało, z tym 'znajomym' nie ma żadnego kontaktu jeśli się poruszało kwestie zmiany e-maila na mój e-mail. Zrezygnowałam z wymiany.

Ponoć konto ma od roku, ale na profilu widać że konto ma zaledwie 3 miesiące (zaczął coś zmyślać że to data dołączenia do społeczności, a potem "a nie? 2011-2012 ?"). Czapki nie chce oddać twierdząc, że ją przetrzyma do momentu zmiany hasła konta steam i nie chce ze mną rozmawiać. Jak wyżej wspomniałam to się szybko nie stanie bo nie ma żadnego kontaktu ze swoim kumplem, więc nie wiadomo kiedy nastąpi.

Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek tranzakcji z tym człowiekiem.

Edited by mamam

Pozytyw dla the Mon za transakcje z tego tematu

Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]