Jump to content
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Recommended Posts

No to pojedźmy hurtowo:

1. Pozytyw dla użytkownika ATL2006 za sprzedanie mi kilku książek w tym temacie :smile:

Dobra cena za książki, przyzwoity kontakt, odbiór osobisty. Po prostu: udana transakcja :smile: To nie pierwsza moja transakcja z tym użytkownikiem, więc nie wypadałoby mi potraktować go pozytywnym komentarzem, co niniejszym czynię :wink:

2. Pozytyw dla użytkownika Zodiak za sprzedanie mi HoMMa V z oba dodatkami z tego tematu.

Dobry kontakt, dobra cena, gry sprawdzone (zainstalowane i działają :smile: ) - więc nie pozostaje mi nic innego jak wystawienie użytkownikowi pozytywnego komentarza :wink:

Nie sądziłem że ta sytuacja kiedyś nastanie, ale:

3. Negatyw dla użytkownika KoichiSan za transakcję z tego tematu.

Otóż sprawa wyglądała następująco: na początku nabyłem login i hasło do konta będącego przedmiotem transakcji - wszystko ładnie pięknie działało. Sprzedający zaoferował mi dodatkowo pudełko z CoDem BO za dodatkową małą opłatą, na co się zgodziłem. Paczka miała zostać nadana w niedługim czasie. Parę dni później sprzedający poinformował mnie, że sprzedaje to konto, bo bardziej spodobał mu się CoD MW2 od CoDa BO (KLIK) oraz że paczka nie została jeszcze nadana. Poinformowałem go, że ja aktualnie korzystam z konta, na którym mam CoDa MW2 wraz z paroma innymi tytułami. Doszliśmy do porozumienia, że sprzedający wyśle mi wraz z CoDem BO parę swoich gierek "pudełkowych" w zamian za moje konto Steam. Kontrahent otrzymał ode mnie login i hasło do konta, a gry miał niezwłocznie wysłać. Dane do konta sprawdził - wszystko działało jak należy. Po paru dniach i paru próbach kontaktu ze sprzedającym ujrzałem TEN temat. W temacie tym kontrahent informuje, że ma na sprzedaż parę gierek w zadowalających cenach. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że niektóre wśród tych gier sprzedający miał mi wysłać. Natychmiastowo wysłałem sprzedającemu poprzez GG i PW wiadomość, w której wyraziłem swoje zdziwienie i niezadowolenie z tego co ujrzałem w tym temacie. Poinformowałem go, że jeśli nie odezwie się do mnie w najbliższym czasie, będę zmuszony wystawić mu negatywa i zrezygnować z transakcji. O dziwo sprzedający odezwał się zadziwiająco błyskawicznie.. W odpowiedzi dostałem informacje, że paczka została nadana "wczoraj" (tj dnia 3.02.2011 - czwartek, a kontaktowałem się z nim przez GG dnia 04.04.2011). Kontrahent stwierdził również, że pisał do mnie wiadomości o tym, jak się ma "nasza" sprawa. Ponadto dowiedziałem się, że została wysłana do mnie gra CoD BO oraz inna gierka jaka "rekompensata" za długie czekanie. Gry, które miały stanowić wymianę za moje konto Steam kontrahent sprzedaje, bo pilnie potrzebuje gotówki. Pomyślałem - no cóż, zdarza się. Zmieniłem hasło do tego konta Steam, co by nie mieć żadnych nieprzyjemności w przyszłości. Czekam już od niemalże trzech tygodni na to, że gierki do mnie przyjdą, jednakże nic z tego - gier jak nie było tak nie ma. Odwiedziłem nawet lokalną pocztę z zapytaniem o tą przesyłkę - nikt niczego nie widział, niczego nie słyszał. Pisałem wielokrotnie do sprzedającego wiadomości na GG, PW, odzewu z jego strony nie otrzymałem. Tak więc dnia dzisiejszego postanowiłem definitywnie zakończyć tą sprawę, wystawiając sprzedającemu negatywa.

Podsumowując: transakcja częściowo doszła do skutku, ale to nie stanowi żadnej podstawy do tego, żeby wystawić pozytywa. Oczekiwałem w pełni zakończonej transakcji, oczekiwałem, że gry do mnie "dojdą". A skoro tak się nie stało, to jest negatyw. Bardzo zły kontakt, sprzedający okazał się oszustem. Nie polecam nikomu dokonywania z nim jakiejkolwiek transakcji :dobani:

Pozytyw dla użytkownika Treser za kupno Heroesów z tego tematu. Świetny kontakt, dobra cena, bardzo miła osoba, ponadto dzięki temu poznałem ją osobiście :)

Pozytyw dla 2real4game za idealnie wręcz przeprowadzoną transakcję

z tego tematu. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bez żadnych problemów.

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Dzisiaj będzie potrójnie...

Pozytyw dla użytkownika kluha666 - Mimo iż wymienialiśmy się przedmiotami o na prawdę dużej wartości wszystko poszło szybko i gładko, świetny kontakt a dodatkowo za jeden jedyny dzień opóźnienia w wysyłce dorzucił dodatkową grę - zawszę będę miło wspominał tą transakcję i użytkownika. Wymiana odbyła się z mojego tematu.

Pozytyw dla użytkownika mcabra - dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, Niewygórowana cena - ideał.

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1961864

Pozytyw dla użytkownika Fortuno - Jak wyżej, nie ma co wiele gadać, po prostu wszystko poszło idealnie i tak jak się tego spodziewałem (a nawet lepiej), polecam.

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1962769

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

POZYTYW przez duże P należy się dla Zodiak . Przyczyna bardzo prosta - świetny kontakt, szybka wysyłka, a wymienione przedmioty dają dużo radochy :). I mimo, że jestem nowym użytkownikiem i nie wymieniałem się jeszcze z nikim na forum, to nie potraktował wymiany podejrzliwie, za co bardzo dziękuję :] Polecam !!!

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1961864

Chciałbym wystawić POZYTYWĄ opinię forumowiczowi o nicku varamir, za transakcję z TEGO tematu.

Cena bardzo zadowalająca, kontakt znakomity, przesyłka szybciej już dotrzeć nie mogła, bo mimo że to Poczta Polska, to jestem naprawdę pod wrażeniem.

Tak więc zachęcam do robienie z Kolegą interesów, naprawdę jest warto.

Pozdrawiam, Arleqin

PS. Przepraszam za tak długie zwlekanie z wystawieniem komentarza, powodem były spore problemy z internetem.

Pozytyw dla użytkownika swofford za sprzedanie Warcraft 2: Battlenet Edition z tego tematu. Wszystko poszło bardzo sprawnie a produkt zgodny z opisem. Miła obsługa. Polecam :-) Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Pozytyw dla użytkownika bleub z Tego tematu- Wszystko przebiegło sprawnie, miła i kulturalna osoba, niewygórowana cena - pełen Pozytyw

Pozytyw dla użytkownika Zodiak za transakcję z tego tematu. Wszystko w najlepszym porządku. Bardzo polecam!

No to znów hurtowo:

1. Pozytyw dla użytkownika behemort za sprzedanie mi Sacreda z tego tematu :smile:

Podobnie jak z TESem III transakcja przebiegła bezproblemowo, bardzo dobra cena, kontakt także.. :ok: No złego słowa powiedzieć nie mogę. To moja druga transakcja z ww użytkownikiem, i mam nadzieję że nie ostatnia :wink:

2. Pozytyw dla użytkownika Dirian za sprzedanie mi Grida z tego tematu :ok:

To nie była moja pierwsza transakcja z ww użytkownikiem. Przebiegła bezproblemowo, jak tak wcześniejsza.. Zero narzekań, transakcja udana - czego chcieć więcej :wink:

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]