Jump to content
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Recommended Posts

Pozytyw dla użytkownika Edge

Za kartę graficzną z tego tematu Klik

Wszystko poszło szybko i bezproblemowo.

Doskonały kontakt, bardzo dobra cena, gratis dorzucony przez użytkownika w postaci gry, ogółem mega pozytyw.

Wielki POZYTYW dla użytkownika bleub. Za transakcję. Bezproblemowy kontakt, zamówione egzemplarze w bardzo dobrym stanie, przesyłka taka jak w opisie, profesjonalny sprzedawca... długo by wymieniać :) Zdecydowanie gorąco polecam.

Pozytyw dla użytkownika Xelos77 za transakcję z tego tematu.

Dobry kontakt, miły kontrahent. Wszystko w porządku :)

Pozytyw dla Firlus (link do tematu), przelew wysłany przed wysłaniem paczki, wszystko sprawnie i pięknie. :D Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Pozytyw dla forumowicza o nicku Shortyy za transakcje z tego tematu . Świetny kontakt, cena i czas dostawy. Naprawdę go polecam. Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Wielki pozytyw dla @taltybios za wymianę gier z tego tematu KLIK.. Miły kontrahent, szybka przesyłka, gry w idealnym stanie. Polecam i pozdrawiam!

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Pozytyw dla użytkownika Stillborn za bardzo szybki przelew i nawet nie poprosił o zdjęcia. :D

Temat - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=103926

Pozytyw dla użytkownika PMwho za kupno Age of Empires III z tego tematu - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=103926 .

Edited by wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]

Negatyw dla użytkownika witchmen2 z transakcji z tego tematu - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=103926&st=0 . Pozamawiał pełno rzeczy i ciągle nękał mnie o jakieś gratisy i zniżki, aż w końcu wysłałem mu jakąś gierkę gratis razem z całą resztą. Pani z poczty pomyliła się i nie dopisała do kosztu paczki (wybrał pobraniową) kosztu przesyłki (15zł), więc poprosiłem szanownego Pana witchmena2 o dopłacenie tych 15 złociszy przelewem, ale zaczął pisać, że gry są w tak beznadziejnym stanie, że nawet nie działają, co jest dziwne, bo grałem w nie jakieś dwa tygodnie przed wysłaniem. Nawet jeśli ma racje, to zgodziłem się na zwrot towaru, ale Panicz chciał jeszcze żebym wysłał mu całą kwotę przed wysłaniem przedmiotów. Pisałem mu wielokrotnie, że kwoty reguluje się po otrzymaniu towaru, a on dał mi czas do środy i ciągle tylko w kółko pytał czy już wysłałem przelew. Tak więc jestem stratny tylko o 15zł, ale mimo wszystko było niemiło.