Jump to content

Recommended Posts

Witajcie, tak jak w temacie, mam dylemat nad tymi 3 myszkami, czy opłaca się teraz inwestować w ty logitechy które wymieniłem? Dodam iż miałem logitech g500s w dłoni i leżał świetnie, lecz ta waga jest za duża, logitech m9x też nie jest najgorszy, ale nigdy nie miałem razera w dłoni, i tutaj pytanie, jaką myszkę wybrać?

Link to comment
Share on other sites

Piszesz, że g500 pasuje ci do dłoni. To dobry model z niezłym sensorem laserowym, dużymi możliwościami gdy chodzi o makra i paroma fajnymi funkcjami dodatkowymi (ciężarki i przyciski do zmiany DPI). Jeżeli ci się podoba to na pewno jest wart zakupu. Pamiętaj jednak, że laser przy wysokich ustawieniach DPI (2000 wzwyż) może mieć małe problemy z materiałowymi podkładkami.

Link to comment
Share on other sites

@XeoN - chodzi mi głównie o jitter. Dobry sensor innych problemów raczej nie sprawia, a jitter jest sprawą pomijalną do chwili gdy nie liczy się dla ciebie każdy piksel, dlatego "tylko" mały problem ;)

Ale tak czy siak do lasera materiałowe podkładki nie pasują i to jest fakt.

Edited by Xerber
Link to comment
Share on other sites

Z tych myszek co wymieniłeś 2 wpadły mi w oko: Logitech g500S i QPad 5K, wybrałbym Logitecha ale boję się o jego wagę, waży on ponad 170g i dlatego jestem nieco sceptycznie do niego nastawiony, nigdy nie miałem możliwości grania na takim ciężkim gryzoniu.

Edited by marcin2126
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, nie patrzyłem jeszcze, jednak dziś gdy byłem u kuzyna który ma właśnie g9x bardzo "trzeszczała i lekko skrzypiała" rolka, co mnie do tego modelu zniechęciło, i jeszcze jedno pytanie czy w g500S wytępują "Luźnie przyciski"? Chodzi mi o te główne które czasami trzeszczą itp. Jak nie będziecie rozumieli podam link do materiału na yt na którym jest to nagrane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...