Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie, tak jak w temacie, mam dylemat nad tymi 3 myszkami, czy opłaca się teraz inwestować w ty logitechy które wymieniłem? Dodam iż miałem logitech g500s w dłoni i leżał świetnie, lecz ta waga jest za duża, logitech m9x też nie jest najgorszy, ale nigdy nie miałem razera w dłoni, i tutaj pytanie, jaką myszkę wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że g500 pasuje ci do dłoni. To dobry model z niezłym sensorem laserowym, dużymi możliwościami gdy chodzi o makra i paroma fajnymi funkcjami dodatkowymi (ciężarki i przyciski do zmiany DPI). Jeżeli ci się podoba to na pewno jest wart zakupu. Pamiętaj jednak, że laser przy wysokich ustawieniach DPI (2000 wzwyż) może mieć małe problemy z materiałowymi podkładkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN - chodzi mi głównie o jitter. Dobry sensor innych problemów raczej nie sprawia, a jitter jest sprawą pomijalną do chwili gdy nie liczy się dla ciebie każdy piksel, dlatego "tylko" mały problem ;)

Ale tak czy siak do lasera materiałowe podkładki nie pasują i to jest fakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych myszek co wymieniłeś 2 wpadły mi w oko: Logitech g500S i QPad 5K, wybrałbym Logitecha ale boję się o jego wagę, waży on ponad 170g i dlatego jestem nieco sceptycznie do niego nastawiony, nigdy nie miałem możliwości grania na takim ciężkim gryzoniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie patrzyłem jeszcze, jednak dziś gdy byłem u kuzyna który ma właśnie g9x bardzo "trzeszczała i lekko skrzypiała" rolka, co mnie do tego modelu zniechęciło, i jeszcze jedno pytanie czy w g500S wytępują "Luźnie przyciski"? Chodzi mi o te główne które czasami trzeszczą itp. Jak nie będziecie rozumieli podam link do materiału na yt na którym jest to nagrane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to z tym juz wiem, tylko nadal ta waga, jak by ta myszka miała z 115g albo chociaz 130g to bym brał, ale tak to niewiem czy ręka nie będzie boleć itp itd, na dniach pojadę do sklepu, tam ona jest na wystawie, sobie ją obmacam, i zobacze jak z tą wagą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...