Jump to content
Sermaciej

steam zbawca graczy...

Recommended Posts

@b3rt - is this a real life, or is just Fanta sea?

Ril szit. Jutro ma być premiera, cena to podobno 10 dolców, instant buy z miejsca. Nie wiadomo tylko jak z GfWL, ale WHO CARES!? I tak nie gram przez sieć w bijatyki, bo się czuję jakbym miał wojskową falę przez cały rok (ergo, leją mnie jak psa).

@b3rt

Dzięki za cynk! Kurde, kupiłbym, ale obecnie krucho z pieniędzmi... Pewnie jak dostanę swą dolę po 20-tym to zaopatrzę się w swojego Calamity Triggera PC. Szkoda tylko, że nie wiadomo co z multi (w sumie BB:CT jest połamane jak siedem nieszczęść, ale i tak bym grał. Byle nie trafić na Rachel czy Arakune :P), jednak warto dorzucić cegiełkę na poczet przyszłych premier ArcSysów na Steamie, co mogłoby zachęcić innych japońskich devów do tej platformy.

Strona zdechła. Gadajta co tam było, bo słowo "bijatyka" mocno zwiększa moje zainteresowanie.

Na stronie pewnego wydawcy pojawił się news, jakoby jutro na Steamie miał się ukazać BlazBlue: Calamity Trigger, który nie dość że jest świetną bijatyką, to jeszcze był bardzo długo niedostępny w żadnym sklepie. Do tego w wersji z soundtrackiem (>40 rockowych utworów).

Na stronie pewnego wydawcy pojawił się news, jakoby jutro na Steamie miał się ukazać BlazBlue: Calamity Trigger, który nie dość że jest świetną bijatyką, to jeszcze był bardzo długo niedostępny w żadnym sklepie. Do tego w wersji z soundtrackiem (>40 rockowych utworów).

Meh. Ciężko mi się będzie znowu przyzwyczaić do kiepskiego systemu z CT, bo przegrałem zbyt dużo godzin w o wiele lepszych continuum shiftach. Zresztą, chronophantasma niedługo wychodzi w USA na PS3 więc tym bardziej nie chce mi się cofać. Ale z drugiej strony dobrze byłoby dołożyć cegiełkę i pokazać ARCsys, że jest sens na steamie wydać również sequele, bo fajnie byłoby, gdyby plebs grający tylko na PC miał szansę się z nimi zaznajomić.

P4A i nowy Guilty Gear please.

Hold your horses. Xrd pewnie będzie przez dłuższy czas exem na PlayStation, więc szybkiej premiery na PC mu nie wróżę. Na start IMO wystarczyłby Accent Core i BB: Continuum Shift Extend.

Ciężko mi się będzie znowu przyzwyczaić do kiepskiego systemu z CT, bo przegrałem zbyt dużo godzin w o wiele lepszych continuum shiftach.

I feel you brah. Tym niemniej warto poprowadzić badania archeologiczne chociażby dla

Edited by Klekotsan

@Foch - ta gra jest dla mnie oficjalnie martwa od chwili, w której dowiedziałem się, że Kirino jest w niej jedną z grywalnych postaci gdy taki Maou Sadao zasłużył tylko na bycie supportem.

Youre not living your life correctly.jpg

Oslo:

- dlaczego to Touma jest supportem BiriBiri, a nie na odwrót?

- dlaczego SAO zajmuje dwa sloty na grywalne postacie + jeden na support?

- dlaczego Sherlock "Sheryl" Shellingford jeszcze nie jest grywalną postacią?

Edited by Xerber

Railgunowałbym Misaką :3

@EDIT

@Up

>Chcenie Toumana jako postaci grywalnej zamiast pysznej BiriBiri.

Tyś na głowę upadł? Zrozumiałbym gdybyś powiedział "Accelerator", ale co taki Touman ma do zaoferowania poza byciem nieciekawym i zostanie kolejnym shotoclonem?

Edited by Klekotsan