Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Archiwum Iks

Polecane posty

I znowu to samo, jak zaczynam oglądac Twoje rysunki to od razu łapie mnie niepochamowany atak śmiechu !

A tak na serio rysunki jak zawsze świetne, jedne lepsze, drugie gorsze, z przewagą pierwszych. A najlepszy rysunek to ten z porwaniem i z aniołem. Gratuluje Panu talentu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Archiwum Iks jest sztuką samą w sobie. ;) Po obejrzeniu samych przygód Moldera i Skali z Tipsomaniaka miałem zakwasy mięśni mimicznych przez dobre 3 dni. Serio! Jest to moja ulubiona seria(razem z Klarą, rzecz jasna) i gratuluję Panu pomysłów na ko(s)miczne odcinki Archiwum. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te pocieszne, uśmiechnięte stworki to mają niby przyciągnąć fanów "Gears of War"? :P

Warstwa strategiczna jest za skomplikowana dla dzieci, ale znaczek na okładce i kampania reklamowa jest obmyślona właśnie pod nie. Albo tak mi się tylko wydaje. Nieważne, rysunek przedni. Gratuluję! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialny ten rysunek. swoją drogą co za niewyżyci ci ludzie rzeby takie falliczne kreatury tworzyć... :P

Spore kojarzy się teraz już chyba tylko z penisami (nie przez ten rysunek oczywiście a przez graczy lubiących robić "penisstwory") i z pokemonami hyhyhy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...