Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcus1939

Słuchawki do muzyki do 250 zł

Polecane posty

Witam, postanowiłem kupić sobie nowe słuchawki, ostatnio używałem AKG K518 ale niestety popsuł się w nich jeden głośnik w wyniku upadku i nie do naprawy a gwarancja się już skończyła i od jakiegoś pół roku jadę na jakichś różnych tanich słuchawkach. Szukam jakichś podobnych do tych AKG słuchawek, przede wszystkim żeby były nauszne, służyć mi one będą głównie do słuchania rapu, dubstepu i rocka. Jakie słuchawki możecie polecić w takiej cenie i do tych rodzajów muzyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz HM3 s ą w tej cenie najlepsze.

Istnieją ich tańsze odpowiedniki Maxell Retro DJ, różnica w dźwięku jest minimalna, które też polecam, ale w ich przypadku musisz się przegotować na ew. wymianę wtyku, ponieważ jego połączenie z kablem jest niskiej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuje Cię zakup słuchawek Denon AH-D310R. Sprzęt jest wykonany bardzo solidnie, posiada 3-przyciskowy pilot z mikrofonem, co bardzo ułatwia słuchanie muzyki (nie trzeba za każdym razem wyciągać odtwarzacza aby zmienić utwór/głośność). Zamontowany jest także optymalizator akustyczny i 42 mm przetworniki, które zapewniają wysoką dynamikę i jakość. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...