Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dijkstra2013

Problem z instalacją Windows 8

Polecane posty

Witam!

Mam następujący problem.Otóż podczas uaktualniania mojego Windowsa 7 Ultimate do Windowsa 8 Pro windowsowski Menadżer zgodności programów wyświetla komunikat , z którego wynika, że nie mogę przeprowadzić procesu instalacji, ponieważ muszę wpierw odinstalować Kaspersky Anti Virus.

Jak to możliwe skoro mam zainstalowanego Avasta Internet Security? Czy możliwe jest że Kaspersky przechowuje jakieś swoje wpisy w rejestrze ? (nie pamiętam abym miał zainstalowanego Kasperskiego ale może i miałem ).Pytam się Was jak mam odinstalować/usunąć pozostałości po rzekomym Kasperskym ponieważ nie widać go w dodaj lub usuń programy(!), i nie mogę sobie z nim poradzić.( próbowałem czyścić rejestr CCleanerem oraz Glary Utilities Pro ale nic to nie dało , również nie "widzę" żadnych usług Kasperskiego. które mogłyby się uruchamiać wraz z Windowsem , , a menadżer uporczywie prosi o uprzednie odinstalowanie Kasperskiego ). Nie chcę przeprowadzać "czystej" instalacji(chociaż oczywiście mogę), ponieważ usuną mi się piosenki/gry/aplikacje i inne ważne dla mnie pliki.Jeśli ktoś z Was ma pojęcie co powinienem zrobić aby móc w końcu zainstalować sobie swojego nowego Windowsa bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...