Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donq

Wymiana karty graficznej do 600-700zł

Polecane posty

Witajcie,

otóż przymierzam się do wymiany karty graficznej w moim "starym" kompie.

Dotychczas hulałem na http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-cuda-gtx470-amp-cuda-1280mb-ddr5-320bit-hdcp-dualdvi-minihdmi-box-zt-40202-10p-321574/, ale po 3 miesiącach nie używania komputera zaczęły się dziać różne dziwne rzeczy z obrazem (np, przy nominalnej rozdziałce 1600x900 obraz był przesunięty w prawo i w dół, tak że na górze i z lewej były czarne obszary, na które nie dało się nawet kursorem wjechać). Przelutowanie tej karty to koszt ok 250zł, a za 400 można mieć nową kartę, może nawet lepszą (i bardziej energooszczędną).

Przejdę do sedna sprawy, otóż mój komputer zawiera:

-Zasilacz Corsair CX series CX600 watt 80 plus certified

-Zotac GeForce CUDA GTX470 AMP! CUDA, 1280MB DDR5 (320bit)

-Płyta główna Gigabyte H61M-USB3-B3

-Intel? Core? i5-2400 3,10 GHZ (up to 3,40GHZ) z chłodzeniem SilentiumPC Fera HE 1224

-8GB ram

-jakaś zwykła nagrywarka DVD

-Dysk 1TB, ale oczywiście nie pamiętam jaki.

Nie ma dla mnie różnicy czy to będzie nividia czy ati, ważne żeby współgrało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wina monitora, laptop do niego podlaczony normalnie wszystko wyswietla, komp podlaczony do innego monitora rowniez "partoli" rozdzialke, wiec ta sprawa jest jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie oc, jaką kartę bozia dała z takiej będę korzystał smile_prosty.gif

to tak podsumowując, która będzie najlepsza, bo trochę tych modeli wymieniliście, a dla kogoś kto ma o tym nikłe pojęcie wybór jednej stanowi nie lada wyzwanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tamtego Asusa można rozważyć jeszcze tego

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-cuda-gtx660-2gb-ddr5-px-192bit-2dvi-hdmi-dp-gtx660-dc2o-2gd5-518681/

ma lepsze chłodzenie. Tamten za 669 ma 2 rurki cieplne, ten ma 5. Ale tak czy tak MSI jest też bardzo dobrą opcją. Także wybierz co wolisz, z każdej będziesz zadowolony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...