Jump to content
Foshek

Fred w którym dzielimy się swoją ulubioną muzyką

Recommended Posts

8 stycznia nowy album. Mam nadzieję, że 10 lat czekania na nowy materiał się opłaci i wydadzą dobry materiał.

Riverside jest progresywne

Lubisz Riverside

Słuchasz Riverside

Ale od innych zespołów progresywnych uciekasz IIRC.

I jeśli dobrze pamiętam, to napisałeś kiedyś post o podobnej treści.

Pls, nie wrzucaj mnie do jednego worka ze Stillbornem, ja w odróżnieniu od niego jestem otwarty na inne gatunki muzyczne XD (i tak cię kocham, Still, tak tylko żartuję).

A teraz tak serio - w przypadku muzyki jesteśmy ze Stillem jak ogień i woda. Kapele, które nas łączą mogę policzyć na palcach dwóch rąk.

LoL. Fajnie poczytać Wasze wyobrażenia o moich gustach podparte niczym. To, że nie lubię rocka progresywnego, nie znaczy, że słucham TYLKO black metalu. Zresztą, wystarczy zajrzeć do tego tematu:

http://forum.cdactio...howtopic=249535

gdzie głównie wrzucam różne kawałki, nie będące metalem. Nie licząc Gorgoroth, King Diamond, The Great Discord, to wrzucam głównie rock (czasami mocniejszy, czasami mniej - np. Band-Maid) i elektronikę (np. Perturbator). A wkrótce przeprowadzę atak za pomocą Steam Powered Giraffe, tylko muszę skończyć się przekopywać przez ich klipy, bo mają tego. Wcześniej natomiast męczyłem wszystkich gatunkiem psychobilly, rockabilly i gothabilly, co często i gęsto słucham na YT.

PS

Lubię też ebm... icon_redface.gif

Przepraszam.

Wszystkie obskurne, niepopularne i cięższe gatunki? :P

Czy teraz osiągnęliśmy konsensus?

PS. Słucham jazzu. Co teraz?

Cieszę się twoim szczęściem. :P

Nie. Nie lubię noise. Death rap też mnie nie rusza. Terror techno jest mi obojętne. Z całego serca nie cierpię death core ani metal core. A rockabilly nie jest obskurne. Nawet nie wiem, jak mogło by być.

Aha. Opeth zasysa.

Równo za miesiąc grają koncert w Toruniu, chyba się wybiorę, bo obie płyty Wojtka z Marysią to istne mistrzostwo.

Hejty, hejtami, ale mi nowa BMTH płyta z każdym odsłuchem coraz bardziej się podoba. Na dobre im wyszło odcięcie się od ostrego grania na bardziej rockowe brzmienie. Czekam na jakiś kolejny, klubowy koncert w Polsce, bo dwa lata temu w warszawskiej Stodole zagrali jeden z lepszych koncertów na których byłem.

Odświeżam sobie stare piosenki, które słuchałem kawał czasu temu nadal mają kopa.

I tu bym wrzucił pewną piosenkę Pidżamy P. ale mnie moderatory by zbanowały.

Nie lubię math core a death core gardzę. Ale iwrestledabearonce (piękna nazwa) jest tutaj wyjątkiem. Nie mam zamiaru się rozpisywać nad wyjątkowością tej kapeli i innymi tego typu duperelami, tym bardziej że one w tym przypadku nie występują. :P Po prostu lubię to:

Btw., żebyście widzieli minę mojego kumpla, die hard hiphopowca, jak mu ten kawałek pokazałem. :D