Jump to content
Foshek

Fred w którym dzielimy się swoją ulubioną muzyką

Recommended Posts

Wchodzi tak dobrze.

Btw., dziwna sytuacja. Najpierw Abbath odchodzi z Immortal (bo Horgh i Demonaz nie chcą grać, bo rodziny, etc.) i zakłada nowy projekt o nazwie Abbath (bo nie ma praw do nazwy Immortal a I pogrzebał), a chwilę po tym Horgh i Demonaz ogłaszają, że zaczynają pracę nad nowym krążkiem Immortal. LoL. Telenowela jak z Gorgoroth parę lat temu. Teraz Abbath coveruje swoje piosenki z czasów Immortal oraz I. :D

Youtube Video -> Oryginalne wideo

whoaaaa, chyba zaraziłem się właśnie tą waszą fascynacją wobec riverside

Edited by DarthMetalus

whoaaaa, chyba zaraziłem się właśnie tą waszą fascynacją wobec riverside
Najwyższy czas. Edited by Devius

Pls, nie sugeruj mojego muzycznego opóźnienia. To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. :P

Tzn. to śmieszkowe porównanie dotyczy jakiegoś posta Stillborna o tematyce muzycznej sprzed miliona lat. Może sytuacja się zmieniła i aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]

Pls, nie sugeruj mojego muzycznego opóźnienia. To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. :P

Tzn. to śmieszkowe porównanie dotyczy jakiegoś posta Stillborna o tematyce muzycznej sprzed miliona lat. Może sytuacja się zmieniła i aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]

Przepraszam bardzo, ale o czym Ty bredzisz?

Cholera, ale mi brakowało takich skocznych i optymistycznych kawałków w ich wykonaniu. Zatrzymałem się na płycie "Uk(ł)on Wacka", bo zaczęli zwyczajnie smęcić i nudzić, więc darowałem sobie ich muzykę na jakiś czas. No ale na tej płytce robią to, co im wychodzi najlepiej i chyba sobie ją sprezentuję:

http://www.youtube.com/watch?v=uFp0Ast6n6I

Pls, nie sugeruj mojego muzycznego opóźnienia. To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. tongue_prosty.gif

Przepraszam bardzo, ale o czym Ty bredzisz?

Riverside jest progresywne

Lubisz Riverside

Słuchasz Riverside

Ale od innych zespołów progresywnych uciekasz IIRC.

I jeśli dobrze pamiętam, to napisałeś kiedyś post o podobnej treści.

Edited by DarthMetalus

To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. tongue_prosty.gif
Nie wiem o kim mówisz, ale na pewno nie o mnie.
aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]
Pls, nie wrzucaj mnie do jednego worka ze Stillbornem, ja w odróżnieniu od niego jestem otwarty na inne gatunki muzyczne XD (i tak cię kocham, Still, tak tylko żartuję).

A teraz tak serio - w przypadku muzyki jesteśmy ze Stillem jak ogień i woda. Kapele, które nas łączą mogę policzyć na palcach dwóch rąk.

PS. Słucham jazzu. Co teraz?