Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maybac777

Tablet do 1600 zł (brak już sił na poszukiwania)

Polecane posty

Witam i bardzo proszę o pomoc. Od jakichś 2 miesięcy próbuję znaleźć tablet. Głównie do filmów, gier, internetu i notowania na wykładach. Budżet jak wyżej, od biedy mogę dołożyć ze stówkę. 10 cali wymarzone.

Myślałem o :

Samsung Galaxy Tab 10.1 - podobno się wiesza, w cd-action słabo wypadł.

Ipad Mini Retina - ekran mniejszy od wszystkich, ale w tym wypadku mi to nie przeszkadzało. Stać mnie jednak tylko na wersję 16 gb i obawiam się, że to za mało.

Google Nexus 7.0 w ogóle mi nie przypasował

Sony Xperia Z - dołożyłbym nawet do niego, ale długość pracy baterii (podobno 2 h?!) mnie rozwaliła i na pewno nie ma szans żebym mógł spokojnie tego używać.

Co więc polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zaproponować Ci zakup tabletu Asus Transformer Book T100TA. Posiada on matrycę IPS o przekątnej 10.1", 4-rdzeniowy procesor Intel Atom, 2GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB pamięci flash. do dyspozycji jest także 500GB pamięci w stacji dokującej. Dodatkowym plusem jest bardzo długo trzymająca bateria, która z pewnością nie padnie po dwóch godzinach użytkowania sprzętu. Zainstalowany system to Windows 8.1. Oprócz tego, jeżeli dołączysz do niego klawiaturkę przez stację dokującą, stanie się tabletem, co z pewnościa jest wygodne np. przy notowaniu na wykładach. Zdecydowanie rekomendujemy ten produkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...