Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dariusz74

Która buda lepsza

Polecane posty

Mam do was moi drodzy pytanie:

Która obudowa jest lepsza pod względem jakości i przewiewności.

Moje propozycje to:

Nzxt Phantom 410

Fractal Desing Define R4

SilentumPC Gladius M40

Aerocool PGS CYBORGX

Chyba że macie inne propozycje warte uwagi tak do 400zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo te maty wygłuszające nie robią z obudowy jakiegoś piekarnika. Dopóki chłodzenie na procku będzie dobrze zamontowane dopóty procek będzie dobrze chłodzony - nie przegrzeje się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz recenzję R4 z testami temperatur :

http://forum.benchmark.pl/blog/16/entry-206-fractal-design-define-r4-recenzja-testy-temperatur-i-crossfire/

Przed zakupem widziałem , ale nie pamiętam gdzie test temperatur vs wiele różnych bud - poszukaj . Było trochę cieplej , ale bez przesady .

Budę można zrobić przewiewniejszą wykręcając część lub nawet całe rusztowanie na dyski . Ja wykręciłem wszystko , mimo potężnej konstrukcji mój stary hdd wprowadzał przez rusztowanie obudowę w buczenie - teraz razem z ssd leży na gąbce i problemu nie ma .

Jeśli chodzi temperatury procka , to przy obydwu wentylatorach obudowy ustawionych na minimum najwyższa temperatura w testach OCCT podkręconego na stałe do 3.6ghz i5 760 wyniosła 58 stopni ( chłodzenie SP Fera Pro) .

Jeśli chodzi o samą budę to uważam , że to był dobry zakup( dostałem dokładnie to czego chciałem) - wygląda jak czarny czołg( jasne - tutaj kwestia gustu) , jest cicho , zbiera mało kurzu , kable bez spinania pochowane , na temperatury nie narzekam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...