Jump to content
kegxst

Aero2- brak oryginału wniosku.

Recommended Posts

Witam!

Dwa 3 tygodnie temu zamówiłem usługe areo2 oraz wysłałem dokumenty takie jakie były wymagane.

Tydzień później otrzymałem wiadomość e-mail o nazwie: Brak oryginału wniosku a planowana wysyłka miała nastąpić 7 lutego a nadal nie otrzymałem e maila o wysyłce ani karty areo2.

Czy powinienem skontaktować się z areo2 i wyjaśnić to, czy wszystko działa w normalnym trybie?

Pozdrawiam i dziękuję.

Oryginał wniosku wypełniłeś zgodnie z ustaleniami, wydrukowałeś go i włożyłeś w kopertę? Widocznie brakuje jeszcze jednego dokumentu do finalizacji zgłoszenia. Rozumiem, że wszystkie wymagania spełniłeś?

- Wpłata 20 zł depozytu i 7 zł na wysyłkę

- Wypełnienie wniosku, odebranie emial'u z wypełnionym zamówieniem w PDF

- Tym samym jego wydrukowanie i wydrukowane dowody przelewu, oraz dowodu osobistego z dwóch stron

W celu wyjaśnienia tej sprawy skontaktuj się z dostawcą, aby wyjaśnić jakie dokumenty jeszcze brakują.

Tak wysłąłem wszytsko czego potrzebowali.

Dodam jeszcze tylko że treść e maila była następująca:

W związku z prośbą, przesyłamy w załączniku wypełniony formularz Wniosku/Zamówienia.

Przypominamy, iż zgodnie z procedurą wydania karty SIM Aero2 BDI, za pośrednictwem wysyłki pocztowej należy go wydrukować, podpisać w dwóch miejscach i wysłać na adres siedziby Aero2 wraz z kompletem dokumentów (kopia dokumentu tożsamości i kopie wpłat).

Może to tylko taka formalność była bo w załączniku był plik pdf z kopią tego co wypełniłem w wnoisku online.

Pozdrawiam!

Widocznie doszły jeszcze nowe procedury. Sami piszą, że trzeba do nich wysłać ten dokument z załącznika i resztę potrzebnych dokumentów. Jeśli nadal nie otrzymałeś informacji na temat wysyłki karty, to wyślij do nich jeszcze raz dokumenty (wcześniej skontaktuj się email'owo jak tam z wysyłką/dokumentami - lepiej o tym poinformować ;)). Myślę jednak, że ten dokument z załącznika powinien dokończyć finalizacje zakupu.