Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Trudne sprawy

Polecane posty

Artur Arturzyn (lat 14) jest pilnym studentem gimnazjum w Bździszewie. Wśród swoich rówieśników zasłynął z inteligentnych oraz błyskotliwych dowcipów. Jednakże od jakiegoś czasu zaczął zauważać u siebie wyraźny spadek formy, objawiający się kompletnym niezrozumieniem żartów rzucanych przez jego kolegów.

Nie denerv00j się chytry_prosty.gif

photo-675471.gif?_r=1390748388

Nie wiem, po jaki kit to dałeś.

Sfrustrowany swoją sytuacją nie zauważył, że jego słowa mogą okazać się raniące dla jego najbliższego przyjaciela Foshka (lat 13). Gdy pewnego po kolejnym podobnym incydencie stanął w progu swej uczelni, na korytarzu aż huczało od plotek. Foshek (lat 13) popełnił samobójstwo.

Cały mój wysiłek nie został doceniony przez mojego guru... sad_prosty.gif Idę się zabić

health-anime-suicide-prevention-day.jpg

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRUDNE SPRAWYYYYYY

Nerv0 (l. 16) mieszka wraz z rodzicami na jednym z polskich blokowisk. Na pozór wiedzie spokojny, szczęśliwy żywot. Nic bardziej mylnego, jest on bowiem bez wzajemności zakochany w Ylthin (l. 15), którą udało mu się nawet zaprosić do siebie na zakazany przez rodziców seans My Little Pony. Wcześniej upewnili się, że rodzice poszli do restauracji. Niestety zaloty nerv0 okazały się niewystarczające, nie pomogło nawet podzielenie się ulubionym misiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...