Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sermaciej

głupie cdp.pl

Polecane posty

Kupiłem Shoguna Zmierzch Samurajów. Na wadliwych płytkach, z których nie idzie go zainstalować. Muszę więc ciągnąć całość ze Steam. Więc równie dobrze mogłem sobie od razu kupić wersję cyfrową. A problem z płytkami wył znany już 10 miesięcy temu. Nie dość, że cdp go nie rozwiązało, to jeszcze nawet nie raczyli wycofać wadliwego produktu ze sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Shoguna Zmierzch Samurajów. Na wadliwych płytkach, z których nie idzie go zainstalować. Muszę więc ciągnąć całość ze Steam. Więc równie dobrze mogłem sobie od razu kupić wersję cyfrową. A problem z płytkami wył znany już 10 miesięcy temu. Nie dość, że cdp go nie rozwiązało, to jeszcze nawet nie raczyli wycofać wadliwego produktu ze sklepów.

To to płyty wadliwe? Ja myślałem, że podstawkę dociąga, bo ja grę mam już od dawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podstawka powinna się na nich znajdować, ale są po prostu zwalone. I tak też zamiast szybko i bez problemów zainstalować wszystko z płytek, będę czekał kilka godzin aż całość pobierze się ze Steama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podstawka powinna się na nich znajdować, ale są po prostu zwalone. I tak też zamiast szybko i bez problemów zainstalować wszystko z płytek, będę czekał kilka godzin aż całość pobierze się ze Steama...

To nie wina płytek, zmienił się jakoś format czegoś tam i nie idzie instalować z płytek. Ja kupiłem gre pare miechów temu i też mnie szlag trafiał z instalacja. To jest mail z dzialu reklamacji cdp.pl z dnia 08 luty 2013:

Lut 08 13:54 (CET):

Witam,

Dziękujemy za skontaktowanie się z działem obsługi klienta CDP.pl

Problem występuje po ostatnich aktualizacjach Steam i zmianie formatów instalacji niektórych gier. Zgłosiliśmy problem wydawcy, firmie Sega - aktualnie czekamy na informację, czy da się zaistniały problem w jakikolwiek sposób rozwiązać.

Na chwilę obecną instalacja możliwa jest wyłącznie poprzez program Steam (pobranie plików gry).

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności.

Pozdrawiam,

Maciej Kaczor

Dział obsługi klienta CDP.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyobraźmy sobie sytuację, że mam internet z jakiegoś Playa z limitem 1 giga na miesiąc i transferem cieknącym jak krew z nosa. I, że muszę pobrać ze 20 giga gry którą kupiłem w sklepie po to by jej nie pobierać.

Taka hipotetyczna sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...