Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loipu

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - Błąd danych (CRC) podczas instalacji

Polecane posty

Mam pewien problem.Jak co miesiąc kupiłem najnowszy numer cda są świetne pałniaki chcę zainstalować sobie splinter cell conviction lecz podczas instalacji wyskakuje mi bład. Proszę pomóżcie .bo chciałbym zagrać w dobrą skradankę .

A oto ten błąd:

Składnik :NewFeature1

Grupa pliku: T01

Plik: D:\pełne\Splinter Cell Conviction\data3.cab

Błąd: Błąd danych (CRC).

Proszę o szybką pomoc.

Karat graficzna GeForce GT 660

Ram 4 GB

procesor: 2.80 GHz

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy płyta ma jakieś rysy? Spróbuj skopiować pliki instalacyjne z płyty na dysk twardy i instalować stamtąd. Jeśli nie pomoże to sprawdź płytę na innym kompie, a jeśli tam też nie działa to płyta do reklamacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wprost z zawartości alt też nie poszło.Jednak zobaczyłem że są tam takie pliki data 1,1,3 itd. w winrare. Wchodze w nie a tam wyskakuje błąd właśnie taki jak powyżej.Spróbuje później na innym komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem z płytą z Fisherem ale poradziłem sobie w inny sposób. Otóż wystarczy zainstalować grę w... folderze domyślnym i wtedy wszystko jest oki. A próbowałem płytę kopiować różnymi programami, czyścić i nic. Nie wiem tylko teraz co robić bo grać mogę elegancko ale płyta dalej wywala CRC... Chyba jej nie raklamuję bo jak się zainstalowała... wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...